На Іршавщині перебуває делегація із міста Шуахеві, Аджарська автономна республіка (Грузія)

Цими днями на Іршавщині з офіційним візитом перебуває делегація із міста Шуахеві, Аджарська автономна республіка (Грузія).

 У рамках візиту, 28 травня, представники грузинської делегації, яку очолює начальник відділу культури, освіти, медицини, спорту міста Шаухеві Фрідон Давітадзе зустрілися з керівництвом району, міста та обговорили напрямки співпраці між Іршавським районом та містом Шаухеві.

Також під час зустрічі присутні мали виняткову можливість доторкнутися до унікальної і самобутньої культури Грузії, сповненої особливим колоритом і традиціями, яку представив вокально-етнографічний колектив «Мареті».

Із традиціями та звичаями українського народу знайомили гостей дитячий фольклорний зразковий ансамбль «Кирниченька» Іршавського РБК керівник Едіта Канчій-Токар.

Голова Іршавської РДА Олександр Горін сказав, що такі зустрічі є дуже важливими для розвитку району, оскільки це є доброю нагодою довідатися про життя, звичаї, обряди, традиції грузинської культури та обмінятися досвідом. «Ми завжди відкриті для співпраці та раді вітати на нашій Іршавщині грузинських гостей» - зазначив Олександр Васильович.

На завершення зустрічі голова Іршавської РДА Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець та Іршаський міський голова Степан Бобик вручили пам’ятні сувеніри гостям на згадку про наш край.

Остання зміна сторінки: 18-07-2019 11:57