«Майбутнє лісу – у твоїх руках»: державні службовці долучилися до акції з висадки лісу

Доброю щорічною традицію у районі для лісників та громадськості стає акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках». З ініціативи державного підприємства Довжанського лісомисливського господарства, 4 квітня, на території  Загатянського лісництва в урочищі «Гат» пройшла акція з висадки лісу.

Участь у насаджені нових лісових масивів взяли заступник голови Іршавської РДА Іван Мошкола, директор ДП Довжанське ЛМГ - Василь Ледней, сільські голови, працівники райдержадміністрації, районної ради, школярі, громадськість.

Зі вступним словом до учасників акції звернувся директор ДП Довжанське ЛМГ - Василь Ледней. Акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках» має на меті підвищити інтерес бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну. Вона покликана не лише озеленити в різних куточках нашу країну,  й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи та особистого внеску в її розвиток.

Василь Ледней наголосив на важливості відтворення лісових насаджень та подякував присутнім за підтримку в проведенні даної акції.

Після чого, головний спеціаліст по лісовідновленню Марія Бойко розповіла про структуру лісомисливського господарства, площу та склад лісів і, зокрема, про Загатянське лісництво.

Вже на місці посадки лісники провели інструктаж по висадці саджанців. Після чого, всім дружнім колективом учасники заходу взялися до роботи.  

В рамках акції було висаджено чимало саджаців дуба (скельного) в урочищі «Гат» Загатянського лісництва.

Після роботи, Василь Ледней висловив вдячність учасникам акції та  вручив юним помічникам та їх педагогам подяки та символічні подарунки.

Заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола  подякував організаторам заходу за нагоду зробити внесок у скарбничку добрих справ, які приносять користь лісу, і поділився приємними враженнями від того, що на допомогу лісівникам приходить багато дітей, за якими майбутнє України.

Усі залишились задоволені своєю працею, сподіваючись на те що, її результати стануть запорукою екологічного благополуччя і для них самих, і для наступних поколінь, про майбутнє яких необхідно дбати вже сьогодні.

Остання зміна сторінки: 04-04-2019 22:20