Іван Завидняк ознайомився з роботою освітнього центру"Довге Хаб"

 У рамках робочої поїздки в Іршавський район заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк разом з головою Іршавської РДА Іваном Завидняком оглянули сучасний молодіжній освітній центр "Довге Хаб" та поспілкувалися з активною молоддю.

Співкоординатор "Довге Хаб", вчитель інформатики Довжанського ліцею Галина Левко каже, що хаб існує вже півтора року і головна заслуга у його появі належить саме учням.

«Працювали над створенням хабу майже рік. Робили усе самотужки – дерев’яні меблі, подушки, м’які крісла, усе фарбували та наводили порядок у приміщенні. Воно, до слова, зоноване на дві частини. У першій – діти збираються, комунікують, розважаються та навчаються. У другій – займаються програмуванням та дивляться документальні фільми на проекторі», - каже Галина Володимирівна.

«Дуже приємно, що дітки самі проявляють ініціативу, діляться своїми ідеями щодо розвитку громади, і в майбутньому готові передавати свої знання і навички іншим»,  - відмітив голова Іршавської РДА Іван Завидняк.

Заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк повідомив, що в першому читанні ухвалено новий, прогресивний і сучасний законопроект №3718 «Про основні засади молодіжної політики».

«Це чудова новина для прогресивної молоді нашого краю та осіб, які пов’язані з напрямком молодіжної політики.  Відтепер молодіжний напрямок буде захищений і підкріплений законодавчо, матеріально та інфраструктурно», - наголосив Ігор Сергійович.        

“Довге Хаб” за короткий проміжок часу став знаним молодіжним центром Закарпаття. 

 

 

Остання зміна сторінки: 24-07-2020 17:50