Іршавська районна державна адміністрація повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проектах рішень районної ради:

          -«Про реорганізацію Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Загатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області".

          -«Про реорганізацію Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Кушницької загальноосвітньої школи I- ІІІ  ступенів: Іршавської районної ради Закарпатської області".        
          З проектами вище зазначених рішень районної ради можна ознайомитись в каб. №2 відділу освіти Іршавської районної державної адміністрації в робочі дні 08.00 к.ч. до 17.00 к.ч. Відповідальна особа Андрішко А.А. Також, проекти рішень опубліковані на офіційнойному веб-сайті районної державної адміністрації в мережі Інтернет http://www.irda.gov.ua в розділі «Нормативна база» - Проекти рішень.
         Запрошуємо до участі у громадських обговореннях депутатів районної ради, керівників Загатського та Кушницького МНВК, Загатянського та Кушницької сільських голів та інших зацікавлених осіб відповідної територіальна громади.
         Зауваження і пропозиції щодо предмету громадських слухань приймаються відділом освіти Іршавської районної державної адміністрації у письмовому та електронному вигляді на адресу:відділ освіти Іршавської РДА, 90100, м. Іршава, вул.Шкільна,17 або за допомогою електронної пошти- irshava_osvita.ukr.net.
         Строки та порядок подання пропозицій і зауважень до 17.00 год.к.ч. 4 вересня 2019 року.
           Пропозиції і зауваження подані до районної ради після встановлені строку, залишаються без розгляду.  
           Пропозиції і зауваження мають бути обгрунтовані в межах визначених законодавчих та нормативно-правових актів. 
         Одночасно повідомляємо, що до початку громадських слухань проводитись реєстрація учасників. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.   
         Громадські слухання будуть проходити 06 вересня 2019 року о 14.00- к.ч. за адресою: Іршавська районна державна адміністрація , м.Іршава, пл.Народна, 3, III поверх, зал засідань.       
         Додаткову інформацію з приводу громадських слухань можна отримати за тел. 2-28-16 або за адресою: відділ освіти Іршавської РДА, 90100 м.Іршава, вул.Шкільна,17.

Остання зміна сторінки: 21-08-2019 10:00