Голова РДА  провів  виїзний прийом громадян у  Дубрівській сільській раді

      9 січня голова райдержадміністрації Віктор Товстий  провів  виїзний прийом громадян у  Дубрівській сільській раді.  

   Керівник району відразу ж відмітив, що приїхав  на місце, щоб вивчити проблемні питання громадян та спільно дійти до компромісу, враховуючи думки і громадськості, і влади.

Мешканці зверталися за наданням їм матеріальної допомоги, у зв’язку із важким станом здоров’я та порушили питання сплати податку за землю та нерухоме майно.

Також Віктор Васильович поспілкувався з Дубрівським сільським головою Володимиром Малиновським, вони обговорили питання щодо будівництва водопроводу, який дасть можливість вирішити проблему із забезпечення питною водою жителів села Дубрівка, які потерпають від проблем через районне сміттєзвалище.

На всі порушені питання мешканці отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.

Під час поїздки голова райдержадміністрації ознайомився із роботою Великорозтіцького НВК I ступеня, Дубрівського Дошкільного навчального закладу, Малорозтіцького Дошкільного навчального закладу, Дубрівської ЗОШ I-III ст., амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Дубрівка.

Поспілкувавшись з керівництвом цих закладів було обговорено пріоритетні напрямки роботи та проблемні питання.

 

Остання зміна сторінки: 10-01-2020 14:33