Довідка про роботу загального відділу апарату райдержадміністрації за 2019 рік

     Протягом 2019 року загальним відділом апарату райдержадміністрації пророблена робота щодо дотримання вимог Інструкції з діловодства та Регламенту райдержадміністрації.

     Так, відділом постійно надавалася методична допомога структурним підрозділам райдержадміністрації у підготовці різних видів документів.

         Відділом протягом 2019 року отримано та зареєстровано 2037 документів, у тому числі розпоряджень і рішень колегії облдержадміністрації 188 на основі електронних засобів реєстрації документів, надіслано 2164 документи.

         Також відділом відредаговано та оформлено 424 розпорядження голови райдержадміністрації з основної діяльності, 3 розпорядження голови райдержадміністрації і голови райради, 32 накази керівника апарату з основної діяльності. Видано більше 1 тис. копій розпоряджень відповідно до списку розсилки. Підшито оригінали розпоряджень голови райдержадміністрації з виготовленням опису документів за листопад-грудень 2019 року.

         Оформлено 12 протоколів засідань колегії райдержадміністрації та 14 протоколів нарад при голові та керівнику апарату райдержадміністрації.

         Крім цього, кожний місяць до 5 числа, направлялися копії розпоряджень голови райдержадміністрації до облдержадміністрації та Хустської місцевої прокуратури. Забезпечено приймання-передавання документів до облдержадміністрації електронною поштою.

 

 

Начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації                           Володимир КЕРЕЧАНИН

 

Остання зміна сторінки: 02-01-2020 09:03