Доступна сільська медицина

             Згідно Закону України від 14 листопада 2017 року №2206-VIII „Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості”, який був ініційований Президентом України П. О. Порошенком та  Постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 року № 983 „Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості”, нами було розроблено проекти нового будівництва АЗПСМ у наступних населених пунктах Іршавського району та Іршавської ОТГ: с. Луково, с. Заріччя, с. Арданово, с. Сільце та м. Іршава.

               Станом на 1.01.2019 року по проектах нового будівництва з державного бюджету місцевим бюджетам надана субвенція в розмірі    29 млн. 386 тис. грн., включаючи придбання автомобілів сімейного лікаря для новозбудованих амбулаторій.

             28.03.2019 року голова райдержадміністрації Олександр Горін урочисто передав ключі від нових автомобілів Renault Duster завідувачам сіл Сільце, Заріччя, Арданово, Луково.

           Подано пакет документів до Мінрегіонбуду на придбання автомобілів сімейного лікаря для амбулаторій с. Хмільник та с.Лоза.

 27.03.2019 головою Іршавської ОТГ Бобиком С.С. передано ключі від Renault Duster комунальному некомерційному підприємству «Іршавський центр первинної медичної допомоги» для обслуговування мешканців м.Іршава та с.Собатин.

               Хочу висловити подяку голові Іршавської РДА Горіну О. В., голові Іршавської районної ради Симканинцю В. А., начальнику відділу охорони здоров’я Караслаю С.В., а також голові Іршавської ОТГ, головам сільських рад сіл: Заріччя, Сільце, Арданово, Луково, всьому депутатському корпусу Іршаської районної ради, Іршавської ОТГ, сільських рад за порозуміння та фінансову підтримку у впровадженні реформ сільської медицини.

 

     Головний лікар КНП «ІЦПМД»                      О.І.Булеза

Остання зміна сторінки: 29-03-2019 11:47