До уваги багатодітних сімей

З 1 квітня 2019 року Урядовим рішенням з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов  для виховання дітей, які виховуються  в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат - допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

  Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами у щомісячному розмірі 1700гривень та виплачуватиметься щомісяця по місяць досягнення дитиною  6-річного віку включно.

   Водночас зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання із 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях,  особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня – червня 2019 року.

    Звертаємо увагу, що одним із документів, який подається для призначення допомоги є, зокрема, копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї ( з пред’явленням оригіналу ). Оскільки дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років, зазначена норма застосовується для дітей після виповнення шестирічного віку.

 

Начальник управління                                                                    В. ВАГЕРИЧ

Остання зміна сторінки: 03-04-2019 10:43