Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна» оголошено конкурс підтримки ініціатив місцевих карпатських громад на 2019 рік

Обласна державна адміністрація повідомляє, що Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна» оголошено конкурс підтримки ініціатив місцевих карпатських громад на 2019 рік, який проводиться в рамках програми «Карпатська мережа регіонального розвитку». Приймаються проекти двох типів: обласні (що реалізуватимуться на території однієї з областей - Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської або Чернівецької) та проекти співпраці між інституціями з кількох областей.

На конкурс можуть подаватися органи місцевого самоврядування, органи самоорганізації населення, громадські організації та благодійні фонди. Максимальний розмір фінансування з обласного бюджету становить 250 000 грн., мінімальний розмір власного внеску - 20 відсотків від загального бюджету проекту, можливий нефінансовий власний внесок. Термін подання заявок - до 15 березня 2019 року.

Пріоритети конкурсу:

популяризація історико-культурної спадщини;

збереження природної спадщини;

туризм.

Для участі в конкурсі приймаються документи, оформлені лише державною мовою. Документи подаються в паперовій та електронній формах на адресу Асоціації (79008, м.Львів, вул.Винниченка, 12; електронна пошта eku@ukr.net з поміткою «Конкурс ініціатив карпатських громад»; контактнийтелефон для довідок: (032) 235-75-74; веб-са/іти: http://www.ekarpatv.com та http://www.euroreeionkarpatv.cpm.ua).

Перелік необхідних документів для участі в конкурсі:

1.     Заява конкурсанта про участь у конкурсі за формою згідно з додатком 1.

2.      Інформація з описом проекту за формою згідно з додатком 2.

3.      Копія статуту або іншого відповідного документа (положення тощо).

4.    Копія або оригінал витягу/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

5.      Копія виписки з реєстр)' неприбуткових організацій.

6.      Декларація про партнерство.

Подані документи мають бути пронумеровані, підписані керівником структури, що подається на конкурс та скріплені печаткою (у разі наявності).

Не допускаються до участі в конкурсі заявки (конкурсні пропозиції) у випадку, коли:

конкурсну пропозицію подано після закінчення встановленого строку, не в повному обсязі або з порушенням вищезазначених вимог;

у разі надходження офіційного листа про відмову від участі в конкурсі.

Зважаючи на викладене, просимо взяти участь у зазначеному конкурсі.

Зразок заяви конкурсанта про участь у конкурсі та інформація з описом проекту додається.

Остання зміна сторінки: 18-03-2019 10:32