16 нових Renault DUSTER вирушили до сільських амбулаторій Іршавщини

4 березня відбулося офіційне вручення нових 16-ти автомобілів  Renault Duster для амбулаторій загальної практики сімейної медицини сіл: Довге, Лисичово, Приборжавське, Чорний Потік, Гребля, Брід, Малий Раковець, Загаття, Хмільник, Великий Раковець, Дубрівка, Імстичово, Кушниця, Вільхівка, Ільниця, Підгірне.

Автомобілі були придбані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Ключі від службового автотранспорту  вручив лікарям  в. о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко та побажав, аби новенькі автомобілі сприяли покращенню роботи медика на селі та швидкому наданні медичних послуг.

У своєму виступі в. о. голови Закарпатської ОДА висловив подяку за порозуміння та підтримку в реалізації заходів по проведенню медичної реформи в сільській місцевості Іршавській районній раді в особі голови районної ради – Симканинця Віктора Андрійовича, Іршавській об`єднаній територіальній громаді в особі міського голови Бобика Степана Степановича, сільським головам району. «Особлива подяка районній державній адміністрації та Товстому Віктору Васильовичу за допомогу в отриманні коштів з державного бюджету для реалізації проектів будівництва, придбання автомобілів, телемедичного обладнання для амбулаторій району» - сказав Олексій Олександрович.

Виступила перед присутніми і головний лікар комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксана Булеза та побажала всім сімейним лікарям зеленого світла на дорогах.  Також Оксана Іванівна зазначила, що великий внесок у розвиток сільської медицини нашого району зробила директор департаменту охорони здоров`я Закарпатської ОДА Єлізавета Біров.

Після урочистостей настоятель православного Петро – Павлівського храму м. Іршава Отець Василій (Ігнат) освятив транспортні засоби.

Остання зміна сторінки: 05-03-2020 15:20