Про затвердження Програми забезпечення безпеки і правопорядку, протидії тероризму, контрабанді, нелегальної міграції, корупції та організованої злочинності на 2019 – 2020 роки

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Середа, 11 Грудень, 2019

alt
УКРАЇНА

ІРШАВСЬКА РАЙОННА РАДА

 

_________________ сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   _____2019 року                    м. Іршава                                             №

Про затвердження Програми забезпечення безпеки і правопорядку, протидії тероризму, контрабанді, нелегальної міграції, корупції та організованої злочинності на 2019 – 2020 роки

 

 

 

         Розглянувши лист Іршавської районної державної адміністрації від    _______ №_______, відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні” статті 91 Бюджетного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань плану соціально – економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики від _______ року, районна рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити Програму забезпечення безпеки і правопорядку, протидії тероризму, контрабанді, нелегальної міграції, корупції та організованої злочинності на 2019 – 2020 роки.

2. Розпорядником коштів за вказаною Програмою визначити районну державну адміністрацію.

Фінансування видатків за Програмою здійснювати за рахунок коштів районного бюджету та додаткових надходжень згідно рішення районної ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника державної адміністрації Семака І.В. та постійну комісію районної ради з питань плану соціально – економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики (Матіко І.І.).

 

 

Голова  ради                                                            Віктор  СИМКАНИНЕЦЬ

 

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office programa_sbu.doc134.36 КБ

Остання зміна сторінки: 17-12-2019 10:34