Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у третьому кварталі 2019 року

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Понеділок, 22 Липень, 2019

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

19.07. 2019                                               Іршава                                             № 213

 

Про відбір кандидатів для проходження військової служби

за контрактом у Збройних Силах України у третьому кварталі 2019 року

 

Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Закону України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352 ,,Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову  громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом” (із змінами), розпорядження голови обласної державної адміністрації 17.07. 2019 № 376 ,,Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контактом у Збройних Силах України у третьому кварталі 2019 року”, з метою організації і проведення відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України з числа громадян України, які проживають на території Іршавського району, активізації зазначеного напрямку роботи, піднесення престижу військової служби та на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації 17.01. 2019 № 7 ,,Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та вступу до вищих військових навчальних закладів у 2019 році”:

 

1. Активізувати роботу в районі щодо надання всебічної допомоги військовому комісаріату у виконанні заходів, пов’язаних із комплектуванням Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом.

2. Пропонувати голові Іршавської об’єднаної територіальної громади та сільським головам, керівникам підприємств, установ і організацій району у взаємодії з військовим комісаріатом постійно проводити системні агітаційні заходи серед громадян щодо відбору на військову службу за контрактом, розмістити у громадських місцях населених пунктів та у приміщеннях сільських рад, підприємств, установ і організацій відповідні агітаційні матеріали про вимоги до кандидатів та перелік спеціальностей, за якими проводиться відбір, регулярно їх оновлювати.

3. Начальнику відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Караслаю С.В. та головному лікарю комунального закладу ,,Іршавська районна лікарня” Петах О.І. (за згодою) визначити лікувальні заклади, необхідний склад лікарів-спеціалістів, відповідальних за медичне освідчення та обстеження юнаків, призовників, військовозобов’язаних, кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом.

4. Визначити завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на ІІІ квартал 2019 року:

 
 
 
 

 
 
 
 

5. Рекомендувати начальнику Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області майору поліції Негрі В.М. сприяти кандидатам на військову службу за контрактом в отриманні інформації щодо судимості (відсутності такої), можливого притягнення до кримінальної відповідальності для надання її у військовий комісаріат у найкоротші терміни.

6. Пропонувати Іршавській філії Закарпатського обласного центру зайнятості надавати допомогу військовому комісаріату у розміщенні рекламно-агітаційних матеріалів у приміщенні центру зайнятості, сприяти проведенню спільних заходів у популяризації вакансій військових професій.

7. Начальнику відділу освіти районної державної адміністрації       Яцканич Є.М. сприяти посадовим особам районного військового комісаріату у проведенні рекламно-агітаційної роботи серед випускників загальноосвітніх  закладів щодо проходження військової служби за контрактом.

8. Пропонувати головному редактору ТзОВ ,,Редакція газети ,,Нове життя” Ісаку М.Д. провести інформування населення щодо відбору на військову службу за контрактом, вступу у вищі військові навчальні заклади та систематично публікувати статті з військової тематики.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова державної адміністрації                                                             О. ГОРІН

С/р та ОТГ

Остання зміна сторінки: 22-07-2019 10:13