Про реорганізацію Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Кушницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Середа, 21 Серпень, 2019

Проект

alt
УКРАЇНА

ІРШАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

___________________ сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від _______________ року

м. Іршава

№ ____

 

Про реорганізацію Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Кушницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області

 

    Розглянувши лист Закарпатської обласної державної адміністрації від 02.10.2018 № 06-17/2222, лист Іршавської районної державної адміністрації від 25.06.2019 року № 02-18/1124/1 «Про реорганізацію Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату», клопотання відділу освіти райдержадміністрації від 25.06.2019 № 02-16/762 про реорганізацію міжшкільних навчально-виробничих комбінатів Іршавського району, розглянувши рішення Кушницької сільської ради від 03.07.2019 року № 567 «Про реорганізацію МНВК с. Кушниця», проаналізувавши пропозиції і зауваження громадських слухань від 06.08.2019 року, відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 4 частини 2 статті 66 Закону України «Про освіту», частини 1 статті 14 Закону України «Про позашкільну освіту», статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», статей 104-107 Цивільного кодексу України, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради  з питань розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин та з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики від ___08.2019 р., президії районної ради від ___ 2019 року, районна рада в и р і ш и л а:

 

1. Реорганізувати Кушницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат Іршавської районної ради Закарпатської області (код ЄДРПОУ 36894192 ) шляхом приєднання до Кушницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області (код ЄДРПОУ 22100096 ).

2. Установити, що Кушницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області є правонаступником усього майна, прав та обов’язків Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області.

3. Провести державну реєстрацію припинення Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом внесення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

 

4. Голові районної ради утворити та затвердити склад комісії з реорганізації (приєднання) Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Кушницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області (далі - Комісія з реорганізації (приєднання).

5. Відділу освіти районної державної адміністрації:

5.1. Попередити Батрина Івана Івановича про його можливе наступне вивільнення з посади директора Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області у зв’язку з його реорганізацією (приєднанням).

5.2. Забезпечити попередження працівників Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області про реорганізацію шляхом приєднання та про їх можливе наступне вивільнення, дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України.

5.4. Опублікувати в районній газеті «Нове життя» відповідне повідомлення щодо строків та порядку пред’явлення кредиторами своїх вимог.

5.5. Розробити та подати на затвердження сесії районної ради статут Кушницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області в новій редакції.

6. Встановити строк для заявлення кредиторських вимог – два місяці з дня оприлюднення у встановленому законодавством порядку повідомлення про реорганізацію Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Кушницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області. Претензії кредиторів направляються за адресою комісії з реорганізації (приєднання), шляхом оформлення грошових або майнових вимог у письмовій формі з додаванням підтвердних документів в порядку, визначеному законодавством України.

7. Голові комісії з реорганізації (приєднання):

7.1. Повідомити державного реєстратора щодо реорганізації Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Кушницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області та подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

7.2. Провести інвентаризацію майна Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області.

7.3. Після закінчення строку пред’явлення вимог кредиторами, та задоволення їх чи відхилення,  скласти передавальний акт, який повинен містити положення про правонаступництво щодо майна, прав та обов’язків Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області та подати його на затвердження Іршавській районній раді.

7.4. Надати Іршавській районній раді передавальний акт та підтвердження з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про припинення юридичної особи  Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Кушницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області.

7.5. Здійснити інші заходи, пов’язані з реорганізацією (приєднанням) Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області, передбачені чинним законодавством України.

8. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 25.09.2009 року № 425 «Про створення Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області»

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації (Семак І.В.) та постійну комісії районної ради з питань розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин, духовності і спорту (Белей Г.Д.).

 

 

 

 Голова ради

 

                                                                                                                                                В.Симканинець

 

 

Остання зміна сторінки: 21-08-2019 10:49