№86 від 21.02. 2020 Про проведення засідання колегії райдержадміністрації

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Понеділок, 24 Лютий, 2020

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

21.02. 2020                                                 Іршава                                              № 86

 

Про проведення засідання колегії райдержадміністрації

 

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Регламенту районної державної адміністрації:

1. Провести 28 лютого 2020 року засідання колегії районної державної адміністрації о 10.00 к.ч. у малій залі засідань.

2. На розгляд колегії винести наступні питання:

2.1. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації, міської об’єднаної територіальної громади та сільських рад за результатами роботи у 2019 році (відповідальний за підготовку питання Коростіль О.О. – в.о. завідувача сектору документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації).

2.2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 2019 року (відповідальна за підготовку питання Білогорка Е.І. – головний спеціаліст сектору документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації).

2.3. Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 2019 рік (відповідальна за підготовку питання Симчик О.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації).

3. Відповідальним за підготовку питань подати головному спеціалісту з питань управління персоналу та організаційного забезпечення апарату райдержадміністрації Кудрей О.І. інформаційні довідки, проекти рішень колегії, розпорядження та доручення у трьох примірниках та в електронному виді до сектору документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації до 27 лютого 2020 року.

4. На засідання колегії запросити керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, установ та організацій району (за окремим списком), міського та сільських голів (у разі необхідності).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату державної адміністрації Козенюка О.В.

 

 

 

Голова державної адміністрації                                         Віктор ТОВСТИЙ

Остання зміна сторінки: 24-02-2020 13:59