№39 від 07.02.2019 Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у першому кварталі 2019 року

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Четвер, 7 Лютий, 2019

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

07.02. 2019                                              Іршава                                              № 39

 

Про відбір кандидатів для проходження військової служби
за контрактом у Збройних Силах України у першому кварталі 2019 року

 

       Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Закону України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352 ,,Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом” (зі змінами), розпоряджень голови обласної державної адміністрації 09.01.2019 № 9 ,,Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та вступу до вищих навчальних закладів у 2019 році” та 24.01. 2019 № 33 ,,Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у першому кварталі 2019 року”, з метою організації і проведення відбору  кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України з числа громадян України, які проживають на території Іршавського району, активізації зазначеного напрямку роботи, піднесення престижу військової служби та на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації 17.01. 2019 № 7 ,,Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та вступу до вищих навчальних закладів у 2019 році”:

 

1. Активізувати роботу в районі щодо надання всебічної допомоги військовому комісаріату у виконанні заходів, пов’язаних із комплектуванням Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом.

2. Пропонувати голові Іршавської об’єднаної громади та сільським головам, керівникам підприємств, установ і організацій району у взаємодії з військовим комісаріатом постійно проводити системні агітаційні заходи серед громадян щодо відбору на військову службу за контрактом, розмістити у громадських місцях населених пунктів та у приміщеннях сільських рад, установ і організацій відповідні агітаційні матеріали про вимоги до кандидатів і перелік спеціальностей, за якими проводиться відбір, регулярно їх оновлювати.

3. Начальнику відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Караслаю С.В. та пропонувати головному лікарю комунального закладу  ,,Іршавська районна лікарня” Петах О.І. визначити лікувальні заклади, необхідний склад лікарів-спеціалістів, відповідальних за медичне освідчення та обстеження юнаків, призовників, військовозобов’язаних, кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом.

4. Визначити завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на перший квартал 2019 року із розрахунку:

 

№ з/п

Сільські ради, міська рада об’єднаної територіальної громади

Кількість осіб

Примітка

1.

Арданівська

1

 

2.

Білківська

2

 

3.

Брідська

1

 

4.

Броньківська

1

 

5.

Великораковецька

2

 

6.

Вільхівська

1

 

7.

Греблянська

1

 

8.

Довжанська

2

 

9.

Доробратівська

1

 

10.

Дубрівська

1

 

11.

Загатянська

1

 

12.

Зарічанська

1

 

13.

Ільницька

3

 

14.

Імстичівська

1

 

15.

Іршавська

4

 

16.

Кам’янська

1

 

17.

Кушницька

1

 

18.

Лисичівська

1

 

19.

Луківська

1

 

20.

Малораковецька

1

 

21.

Негрівська

1

 

22.

Осійська

1

 

23.

Приборжавська

1

 

24.

Сілецька

1

 

25.

Чорнопотіцька

1

 

5. Рекомендувати начальнику Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області майору поліції Негрі В.М сприяти кандидатам на військову службу за контрактом в отриманні інформації щодо судимості (відсутності такої),  можливого притягнення до кримінальної відповідальності для надання її у  військовий комісаріат у найкоротші терміни.

6. Пропонувати Іршавській філії Закарпатського обласного центру зайнятості надавати допомогу військовому комісаріату в розміщенні рекламно-агітаційних матеріалів у приміщенні центру зайнятості, сприяти проведенню спільних заходів у популяризації вакансій військових професій.

7. Начальнику відділу освіти районної державної адміністрації      Яцканич Є.М. сприяти посадовим особам районного військового комісаріату у проведенні рекламно-агітаційної роботи серед випускників загальноосвітніх  закладів щодо проходження військової служби за контрактом.

8. Пропонувати головному редактору ТзОВ ,,Редакція газети ,,Нове життя” Ісаку М.Д. здійснювати інформування населення щодо відбору на військову службу за контрактом, вступу у вищі військові навчальні заклади та систематично публікувати статті з військової тематики.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

В.о. голови державної адміністрації                                                    І. СЕМАК

Остання зміна сторінки: 07-02-2019 09:22