№364 від 16.11.2020 Про надання дозволу на розроблення детального плану території за межами населеного пункту

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Четвер, 26 Листопад, 2020

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16.11. 2020                                                 Іршава                                           № 364

 

Про надання дозволу на розроблення детального плану території за межами населеного пункту

 

Відповідно до статей 6, 13, 39 і 41 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, статті 13 Закону України ,,Про основи містобудування”, статей 1, 8, 10, 16, 19, 20 і 21 Закону України  ,,Про регулювання містобудівної діяльності”, статті 31 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 4 і 5 Закону України ,,Про стратегічну екологічну оцінку”, постанов Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 1051 ,,Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру”, від 25 травня 2011 року № 555 ,,Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290, розглянувши заяву Фельцан Ольги Андріївни, с. Заріччя, вул. Миру, 39, з метою визначення планувальної організації території, містобудівних умов та обмежень:

 

1. Розробити детальний план території за межами населеного пункту на земельну ділянку за межами населеного пункту, кадастровий номер 2121984000:08:001:0044 для розміщення садового будинку (далі - Детальний план території).

2. Замовником Детального плану території є Іршавська районна державна адміністрація.

3. Фінансування робіт із розроблення Детального плану території та публікації матеріалів у місцевих засобах масової інформації здійснити без залучення коштів районного бюджету за рахунок інших джерел, а саме: коштів Фельцан О.А. відповідно до заяви від 04.02. 2020 року.

4. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації:

4.1. Звернутися до Закарпатської обласної державної адміністрації щодо визначення регіональних і державних інтересів для їх урахування під час розроблення Детального плану території.

4.2. Визначити послідовність і площі територій, для яких розробляється Детальний план території відповідно до схеми планування території району, а також забезпечити складання, спільно із розробником, завдання на розроблення Детального плану території та заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

4.3. Забезпечити розгляд Детального плану території на засіданні містобудівної ради. Після розгляду містобудівною радою та завершення процедури громадського обговорення подати Детальний план районній державній адміністрації на затвердження.

5. Призначити Штумфа В.Ф., начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації, - відповідальною особою із забезпечення роботи з розгляду пропозицій громадськості.

6. Рекомендувати виконавчому комітету Зарічанської сільської ради оприлюднити проект Детального плану території шляхом розміщення матеріалів у визначеному виконавчим комітетом місці та здійснити заходи щодо проведення громадських слухань Детального плану території відповідно до Закону України ,,Про стратегічну екологічну оцінку” та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, у порядку виконання функцій замовника. Громадські слухання провести під головуванням уповноважених представників: Штумф В.Ф., начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації та Васько М.І., Зарічанський сільський голова (за згодою).

7. Апарату райдержадміністрації спільно з відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації здійснити заходи щодо публікації цього розпорядження та у визначені нормативними документами терміни відповідної інформації, передбаченої чинним законодавством, на усіх стадіях розроблення, погодження та затвердження Детального плану території на офіційному сайті райдержадміністрації та районній газеті ,,Нове життя”.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

В.о. голови державної адміністрації                                Андрій ДАНКАНИЧ

Остання зміна сторінки: 26-11-2020 09:54