№362 від 05.11.2020 Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у четвертому кварталі 2020 року

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
П'ятниця, 6 Листопад, 2020

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

05.11. 2020                                                 Іршава                                           № 362

 

Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у четвертому кварталі 2020 року

 

Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Закону України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”, розпорядження голови обласної державної адміністрації 29.10.2020 № 644 ,,Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у четвертому кварталі 2020 року”, з метою організації і проведення відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України з числа громадян України, які проживають на території району:

1. Активізувати роботу в районі щодо надання всебічної допомоги військовому комісаріату у виконанні заходів, пов’язаних із комплектуванням Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом.

2. Пропонувати головам об’єднаних територіальних громад та сільським головам, керівникам підприємств, установ і організацій району у взаємодії з військовим комісаріатом постійно проводити системні агітаційні заходи серед громадян щодо відбору на військову службу за контрактом, розмістити у громадських місцях населених пунктів та у приміщеннях сільських рад, підприємств, установ і організацій відповідні агітаційні матеріали про вимоги до кандидатів та перелік спеціальностей, за якими проводиться відбір, регулярно їх оновлювати.

3. Пропонувати директору комунального некомерційного підприємства ,,Іршавська районна лікарня” Караслаю С.В визначити необхідний склад лікарів-спеціалістів, відповідальних за медичне освідчення та обстеження юнаків, призовників, військовозобов’язаних, кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом.

4. Визначити завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на ІVквартал 2020 року:

 

№ з/п

Назва

об’єднаних територіальних громад (ОТГ) і сільських рад району

Кількість осіб

Примітка

1.

Арданівська (Кам’янська ОТГ)

1

 

2.

Білківська

1

 

3.

Брідська

1

 

4.

Броньківська

1

 

5.

Великораковецька

1

 

6.

Вільхівська (Зарічанська ОТГ)

1

 

7.

Греблянська (Зарічанська ОТГ)

1

 

8.

Довжанська ОТГ

1

 

9.

Доробратівська

1

 

10.

Дубрівська

1

 

11.

Загатянська

1

 

12.

Зарічанська  ОТГ

1

 

13.

Ільницька

2

 

14.

Імстичівська

1

 

15.

Іршавська ОТГ

2

 

16.

Кам’янська ОТГ

1

 

17.

Кушницька

1

 

18.

Лисичівська

1

 

19.

Луківська

1

 

20.

Малораковецька

1

 

21.

Негрівська

1

 

22.

Осійська

1

 

23.

Приборжавська (Довжанська ОТГ)

1

 

24.

Сілецька (Кам’янська ОТГ)

1

 

25.

Чорнопотіцька

1

 

 

5. Рекомендувати начальнику Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковнику поліції Шкирта А.І. сприяти кандидатам на військову службу за контрактом в отриманні інформації щодо судимості (відсутності такої), можливого притягнення до кримінальної відповідальності для надання її у військовий комісаріат у найкоротші терміни.

6. Пропонувати Іршавській філії Закарпатського обласного центру зайнятості надавати допомогу військовому комісаріату у розміщенні рекламно-агітаційних матеріалів у приміщенні центру зайнятості, сприяти проведенню спільних заходів у популяризації вакансій військових професій.

7. В.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації       Супрун Т.В. сприяти посадовим особам районного військового комісаріату у проведенні рекламно-агітаційної роботи серед випускників загальноосвітніх  закладів щодо проходження військової служби за контрактом.

8. Пропонувати головному редактору ТзОВ ,,Редакція газети ,,Нове життя” Ісаку М.Д. провести інформування населення щодо відбору на військову службу за контрактом, вступу у вищі військові навчальні заклади та систематично публікувати статті з військової тематики.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова державної адміністрації                                                Іван ЗАВИДНЯК

 

Остання зміна сторінки: 06-11-2020 16:19