№313 від 30.10.2019 Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у IV кварталі 2019 року

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Четвер, 31 Жовтень, 2019

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

30.10. 2019                                                 Іршава                                           № 313

 

Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом

у Збройних Силах України у IV кварталі 2019 року

 

Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Закону України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”, розпорядження голови обласної державної адміністрації 25.10.2019 № 584 ,,Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контактом у Збройних Силах України у IV кварталі 2019 року”, з метою організації і проведення відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України з числа громадян України, які проживають на території Іршавського району:

1. Активізувати роботу в районі щодо надання всебічної допомоги військовому комісаріату у виконанні заходів, пов’язаних із комплектуванням Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом.

2. Пропонувати голові Іршавської об’єднаної територіальної громади та сільським головам, керівникам підприємств, установ і організацій району у взаємодії з військовим комісаріатом постійно проводити системні агітаційні заходи серед громадян щодо відбору на військову службу за контрактом, розмістити у громадських місцях населених пунктів та у приміщеннях сільських рад, підприємств, установ і організацій відповідні агітаційні матеріали про вимоги до кандидатів та перелік спеціальностей, за якими проводиться відбір, регулярно їх оновлювати.

3. Начальнику відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Караслаю С.В. та пропонувати головному лікарю комунального закладу ,,Іршавська районна лікарня” Петах О.І. визначити лікувальні заклади, необхідний склад лікарів-спеціалістів, відповідальних за медичне освідчення та обстеження юнаків, призовників, військовозобов’язаних, кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом.

4. Визначити завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на ІV квартал 2019 року: таблиця додається.

6. Пропонувати Іршавській філії Закарпатського обласного центру зайнятості надавати допомогу військовому комісаріату у розміщенні рекламно-агітаційних матеріалів у приміщенні центру зайнятості, сприяти проведенню спільних заходів у популяризації вакансій військових професій.
5. Рекомендувати начальнику Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області майору поліції Негрі В.М. сприяти кандидатам на військову службу за контрактом в отриманні інформації щодо судимості (відсутності такої), можливого притягнення до кримінальної відповідальності для надання її у військовий комісаріат у найкоротші терміни.

7. Начальнику відділу освіти районної державної адміністрації       Яцканич Є.М. сприяти посадовим особам районного військового комісаріату у проведенні рекламно-агітаційної роботи серед випускників загальноосвітніх  закладів щодо проходження військової служби за контрактом.

8. Пропонувати головному редактору ТзОВ ,,Редакція газети ,,Нове життя” Ісаку М.Д. провести інформування населення щодо відбору на військову службу за контрактом, вступу у вищі військові навчальні заклади та систематично публікувати статті з військової тематики.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова державної адміністрації                                                 Олександр ГОРІН

Остання зміна сторінки: 31-10-2019 09:54