№25 від 28.01.2019 Про проведення засідання колегії райдержадміністрації

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Вівторок, 29 Січень, 2019

 

alt
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
УКРАЇНА

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

28.01. 2019                                              Іршава                                             № 25

 

 

Про проведення засідання колегії райдержадміністрації

 

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Регламенту районної державної адміністрації:

1. Провести 31 січня 2019 року засідання колегії районної державної адміністрації о 10.00 к.ч. у малій залі засідань.

2. На розгляд колегії винести наступні питання:

2.1. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації, міської об’єднаної територіальної громади та сільських рад за результатами роботи у 2018 році (відповідальний за підготовку питання Коростіль О.О. – завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації).

2.2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 2018 року (відповідальна за підготовку питання Білогорка Е.І. – завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації).

2.3. Про хід дотримання антикорупційного законодавства (відповідальний за підготовку питання Халак Ф.Б. – начальник відділу мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації).

3. Відповідальним за підготовку питань подати до відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації інформаційні довідки, проекти рішень колегії, розпорядження та доручення у трьох примірниках та в електронному виді до загального відділу апарату райдержадміністрації до 29 січня 2019 року.

4. На засідання колегії запросити керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, установ та організацій району (за окремим списком), міського та сільських голів (у разі необхідності).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату державної адміністрації Козенюка О.В.

 

 

В.о. голови державної адміністрації                                                    І. СЕМАК

Остання зміна сторінки: 29-01-2019 09:11