№223 від 30.07.2020 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації 18.12. 2019 № 398

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Понеділок, 3 Серпень, 2020

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

30.07. 2020                                                  Іршава                                           № 223

 

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації 18.12. 2019 № 398

 

Відповідно до статей 6, 13, 39 і 41 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, статті 13 Закону України ,,Про основи містобудування”, статей 1, 8, 10, 16, 19, 20 і 21 Закону України ,,Про регулювання містобудівної діяльності”, статті 31 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 4 і 5 Закону України ,,Про стратегічну екологічну оцінку”, постанов Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 1051 ,,Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру”, від 25 травня 2011 року № 555 ,,Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290, розглянувши заяву гр. Єлкова Євгена Володимировича, с. Брід, вул. Центральна,50, з метою визначення планувальної організації території, містобудівних умов та обмежень:

 

1. Внести зміни  до розпорядження голови райдержадміністрації 18.12.2019 № 398 ,,Про надання дозволу на розроблення детального плану територій за межами населеного пункту” та викласти текст розпорядження у новій редакції, а саме:

,,1. Розробити детальний план території за межами населеного пункту на земельну ділянку за межами населеного пункту, кадастровий номер земельної ділянки: 2121910100:08:001:1204, для розміщення садового будинку (далі - Детальний план території).

2. Замовником Детального плану території є Іршавська районна державна адміністрація.

3. Фінансування робіт із розроблення Детального плану території та публікації матеріалів у місцевих засобах масової інформації здійснити без залучення коштів районного бюджету за рахунок інших  джерел, а саме: коштів  гр. Єлкова Є. В. відповідно до заяви від 08.07.2020.

4. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації:

4.1. Звернутися до Закарпатської обласної державної адміністрації щодо визначення регіональних і державних інтересів для їх урахування під час розроблення Детального плану території.

4.2. Визначити послідовність і площі територій, для яких розробляється Детальний план території відповідно до схеми планування території району, а також забезпечити складання, спільно із розробником, завдання на розроблення Детального плану території та заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

4.3. Забезпечити розгляд Детального плану території на засіданні містобудівної ради. Після розгляду містобудівною радою та завершення процедури громадського обговорення подати Детальний план районній державній адміністрації на затвердження.

5. Призначити Штумфа В.Ф., начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації, - відповідальною особою із забезпечення роботи з розгляду пропозицій громадськості.

6. Рекомендувати виконавчому комітету Іршавської міської ради оприлюднити проект Детального плану території шляхом розміщення матеріалів у визначеному виконавчим комітетом місці та здійснити заходи щодо проведення громадських слухань Детального плану території відповідно до Закону України ,,Про стратегічну екологічну оцінку” та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, у порядку виконання функцій замовника. Громадські слухання провести під головуванням уповноважених представників: Штумф В.Ф., начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації та Рацин М. О., секретар Іршавської міської ради (за згодою).

7. Апарату райдержадміністрації спільно з відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації здійснити заходи щодо публікації цього розпорядження та у визначені нормативними документами терміни відповідної інформації, передбаченої чинним законодавством, на усіх стадіях розроблення, погодження та затвердження Детального плану території на офіційному сайті райдержадміністрації та районній газеті ,,Нове життя”.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою”.

 

 

Голова державної адміністрації                                             Іван ЗАВИДНЯК

Остання зміна сторінки: 03-08-2020 09:45