№20 від 16.01.2020 Про стан військового обліку на території Іршавського району у 2019 році та завдання щодо його поліпшення у 2020 році

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
П'ятниця, 17 Січень, 2020

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16.01. 2020                                                 Іршава                                               № 20

Про стан військового обліку на території Іршавського району у 2019 році та завдання щодо його поліпшення у 2020 році

 

 

Відповідно до статей 13, 27, 33, 35, 36 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, статей 33, 34, 35, 38 Закону України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”, статей 17, 18 і 21 Закону України ,,Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921 ,,Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних”, постанови Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2015 року № 45 ,,Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час”, розпорядження голови обласної державної адміністрації 11.01. 2020 № 18 ,,Про стан військового обліку і бронювання на території Закарпатської області у 2019 році та завдання його поліпшення у 2020 році”, з метою забезпечення функціонування системи військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов’язку i за дотриманням ними встановлених правил військового обліку, своєчасного бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами i організаціями на період мобілізації та на воєнний час, завчасної підготовки кадрів для заміни військовозобов’язаних, які підлягають призову у разі мобілізації:

 

1. Затвердити:

перелік заходів щодо поліпшення стану військового обліку у 2020 році на території Іршавського району (додаток 1) та рекомендувати державним органам, виконавчим комітетам сільських рад, Іршавському районному військовому комісаріату, підприємствам, установам, організаціям і навчальним закладам району виконання зазначених заходів;

план перевірок стану військового обліку на території району на 2020 рік згідно з додатком 2;

завдання з методичного забезпечення військового обліку та підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію та ведення військового обліку, забезпечення функціонування системи військового обліку на території Іршавського району на 2020 рік згідно з додатком 3;

план звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій, виконавчих комітетів сільських рад з обліковими даними Іршавського районного військового комісаріату на 2020 рік згідно з додатком 4.

2. Утворити посадовий склад районної комісії щодо здійснення перевірок стану військового обліку та бронювання в місцевих органах виконавчої влади, на підприємствах, установах і організаціях на території Іршавського району в 2020 році згідно з додатком 5.

3. Головному спеціалісту відділу ведення Державного реєстру виборців  апарату районної державної адміністрації Зілинець М.В. забезпечити інформаційний супровід функціонування системи військового обліку, створення інформаційних медійних продуктів (інформаційних статей у засобах масової інформації). Спільно з військовим комісаром Іршавського районного військового комісаріату (за згодою) розробити та підтримувати на платформі офіційного веб-сайту Іршавської районної державної адміністрації веб-сторінку з інформаційними матеріалами з питань військового обліку.

4. Головному спеціалісту з питань управління персоналу та організаційного забезпечення апарату районної державної  адміністрації Кудрей О.І. забезпечити ведення персонального військового обліку призовників і військовозобов’язаних, які працюють в апараті районної державної адміністрації, відповідно до вимог законодавства з військового обліку.

5. Рекомендувати директору комунального некомерційного підприємства ,,Іршавська районна лікарня” Караслаю С.В., директору  комунального некомерційного підприємства ,,Іршавський центр первинної медичної допомоги” Булезі О.І. в межах компетенції здійснювати контроль за виконанням лікувальними закладами, медико-соціальними експертними комісіями обов'язків, визначених законодавством з питань військового обліку.

6. Сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Іршавської райдержадміністрації щомісяця до 5 числа надавати повідомлення районному військовому комісаріату про реєстрацію, ліквідацію підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління районної державної адміністрації.

7. Головному спеціалісту з питань мобілізаційної, режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату районної державної адміністрації Халаку Ф.Б. до 01 березня 2020 року надавати

повідомлення районному військовому комісаріату щодо підприємств, установ і організацій на території Іршавського району, які залучаються до виконання мобілізаційних завдань (замовлень) в особливий період, на підставі інформації, отриманої від органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування та підприємств, установ і організацій.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Мошколу І.І.

 

 

 

Голова державної адміністрації                                            Віктор ТОВСТИЙ

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office dod_1_viyskoblik.doc45 КБ
Іконка документу Microsoft Office dod_2_viyskoblik.doc176.5 КБ
Іконка документу Microsoft Office dod_3_viyskoblik.doc172 КБ
Іконка документу Microsoft Office dod_4_viyskoblik.doc177.5 КБ
Іконка документу Microsoft Office dod5_viyskoblik.doc45 КБ

Остання зміна сторінки: 17-01-2020 12:52