№2-сп від 17.03.2020 Про тимчасову організацію роботи адмінбудівлі районної ради

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
П'ятниця, 20 Березень, 2020

ІРШАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА

АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІРШАВСЬКА РАЙОННА

    РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17.03. 2020                                         Іршава                                             № 2-сп

 

 

Про тимчасову організацію

роботи адмінбудівлі районної ради

 

 

Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про охоронну діяльність”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11 та 16 березня 2020 року, розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради 16.03. 2020 № 7-сп ,,Про тимчасову організацію роботи адмінбудівлі обласної ради”, з метою належної організації роботи та підтримання порядку, забезпечення особистої безпеки працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, виконавчого апарату районної ради, інших підрозділів, які розташовані у приміщеннях адміністративної будівлі районної ради, дотримання вимог громадського порядку, недопущення безконтрольного проходу, занесення і поширення коронавірусу COVID-19 відвідувачами установи в умовах запровадженого протиепідемічного режиму у період з 17 березня до 3 квітня 2020 року:

 

1. Заборонити проведення масових заходів в адмінбудівлі районної ради. Рекомендувати керівництву Іршавської районної державної адміністрації, Іршавської районної ради, керівникам інших підрозділів органів виконавчої влади та структурних підрозділів райдержадміністрації проводити наради в режимі селекторного зв’язку.

2. Призупинити прийом громадян з особистих питань керівництвом Іршавської районної державної адміністрації, Іршавської районної ради, керівниками та інших підрозділів органів виконавчої влади та структурних підрозділів райдержадміністрації. Рекомендувати громадянам подавати звернення та заяви засобами телекомунікаційного зв’язку.

3. Забезпечити обмежений доступ до приміщень адміністративної будівлі районної ради.

4. Рекомендувати громадянам без нагальної потреби не заходити в адмінбудівлю районної ради та райдержадміністрації на період протиепідемічного режиму з 17 березня до 3 квітня 2020 року.

5. Затвердити заходи з посилення превентивних протиепідемічних заходів в адмінбудівлі, що додаються.

6. Іршавській районній раді розробити графіки прибирання, провести закупівлю дезінфікуючих засобів із врахуванням збільшення кратності прибирання всіх приміщень будівлі (не менше 2 – 3 разів протягом робочого часу установи).

7. Керівникам апарату та структурних підрозділів Іршавської районної державної адміністрації, керуючому справами виконавчого апарату Іршавської районної ради, керівникам інших підрозділів органів виконавчої влади забезпечити:

ознайомлення працівників з особливостями обмеженого доступу до приміщень адміністративної будівлі районної ради;

неухильне виконання заходів з профілактики на захворювання коронавірус COVID-19;

недопуск до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання та запровадити посилений протиепідемічний режим.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Іршавської районної державної адміністрації Козенюка О.В. та керуючого справами виконавчого апарату Іршавської районної ради Семака І.В.

 

 

 

В.п. голови Іршавської районної

державної адміністрації Іван МОШКОЛА

Голова Іршавської районної ради Віктор СИМКАНИНЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office 2-sp.doc47 КБ

Остання зміна сторінки: 20-03-2020 10:33