№156 від 24.04.2020 Про проведення засідання колегії райдержадміністрації

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Понеділок, 27 Квітень, 2020

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24.04. 2020                                                 Іршава                                             № 156

 

Про проведення засідання колегії райдержадміністрації

 

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Регламенту районної державної адміністрації:

 

1. Провести 29 квітня 2020 року засідання колегії районної державної адміністрації о 10.00 к.ч. у малій залі засідань.

2. На розгляд колегії винести наступні питання:

2.1. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації, міської об’єднаної територіальної громади та сільських рад за І квартал  2020  року  (відповідальний  за  підготовку  питання  Керечанин В.В. – завідувач сектору документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації).

2.2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації за І квартал 2020 року (відповідальна за підготовку питання Білогорка Е.І. – головний спеціаліст сектору документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації).

3. Відповідальним за підготовку питань подати головному спеціалісту з питань управління персоналу та організаційного забезпечення апарату райдержадміністрації інформаційні довідки, проекти рішень колегії, розпорядження та доручення у трьох примірниках і в електронному виді до сектору документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації до 28 квітня 2020 року.

4. На засідання колегії запросити керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, установ та організацій району (за окремим списком), міського та сільських голів (у разі необхідності).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату державної адміністрації Козенюка О.В.

 

 

 

В.п. голови державної адміністрації                                  Іван МОШКОЛА

Остання зміна сторінки: 27-04-2020 08:36