№132 від 11.03.2020 Про проведення призовів громадян України на строкову військову службу у 2020 році

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
П'ятниця, 13 Березень, 2020

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

11.03. 2020                                                Іршава                                           № 132

 

Про проведення призовів громадян України на строкову військову службу у 2020 році

 

     Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу” (зі змінами), Указу Президента України від 16 січня 2020 року № 13/2020 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році”, розпорядження голови обласної державної адміністрації 05.02.2020 № 65 ,,Про проведення призовів громадян України на строкову військову службу у 2020 році”, з метою забезпечення призову громадян України чоловічої статі у квітні-червні та у жовтні-грудні 2020 року, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-и річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

 

1. Утворити районну призовну комісію у складі:

Основний склад:

Голова комісії

КОЗЕНЮК Олег Васильович                   керівник апарату державної адміністрації

Секретар комісії

ОСИФ Оксана Юріївна                             медсестра підліткового кабінету некомерційного комунального підприємства ,,Іршавська районна лікарня” (за згодою)

Члени комісії:

АНДРІШКО Андрій Андрійович             методист відділу освіти державної адміністрації

ДАНКАНИЧ Андрій Васильович            методист Іршавського районного будинку культури (за згодою)

КРАСІВОВ Микола Анатолійович          військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату (за згодою)

МУШКА Іван Андрійович                        начальник автомобільної школи ГО ,,Товариство сприяння обороні

України” (за згодою)

РИМИК Микола Богданович                           заступник начальника Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області (за згодою)

СТАРОСТА Ганна Дмитрівна                          лікар підліткового кабінету некомерційного комунального підприємства ,,Іршавська районна лікарня” (за згодою)

Резервний склад:

Голова комісії

ХАЛАК Федір Богданович                               головний спеціаліст з питань  мобілізаційної, режимно – секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату державної адміністрації

Секретар комісії

ВАРЦАБА Наталія Михайлівна                       медсестра підліткового кабінету некомерційного комунального підприємства ,,Іршавська районна лікарня” (за згодою)

Члени комісії:

ВОЛОШИНОВСЬКИЙ Василь                начальник сектору превенції Іршав-

Васильович                                                ського відділення поліції Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області (за згодою)

ОСТОЛОШ Ганна Іванівна                       методист районного методичного кабінету відділу освіти державної адміністрації

ПОПОВИЧ Михайло Іванович                 заступник військового комісара - начальник відділу комплектування Іршавського районного військового комісаріату (за згодою)

СЕМАЛЬ Віктор Миколайович                       лікар-терапевт некомерційного комунального підприємства ,,Іршавська районна лікарня” (за згодою)

СИМІЧЕК Михайло Йосипович               заступник начальника автомобільної школи ГО ,,Товариство сприяння обороні України” (за згодою)

2. Призов громадян на строкову військову службу провести у квітні-червні та жовтні-грудні 2020 року.

3. Узяти до відома, що явці на призовну дільницю Іршавського районного військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають громадяни 2002 року народження, яким у період призову виповнилося 18 років, а також громадяни, які народилися в 1993-2001 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову або які не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

4. Затвердити графіки засідань районної призовної комісії під час  проведення призову громадян на строкову військову службу (додаються).

5. Рекомендувати Іршавській філії Закарпатського обласного центру зайнятості для проведення призову на строкову військову службу у квітні-червні та жовтні-грудні 2020 року виділити в розпорядження військового комісара районного військового комісаріату технічних працівників та персонал, що обслуговує проведення призовів, згідно з додатком.

6. За лікарями, технічними працівниками та персоналом, що обслуговує проведення призову, які виділені для роботи на призовній дільниці, за весь час виконання цих обов’язків зберігається середній заробіток за місцем роботи.

7. Керівнику апарату державної адміністрації, голові районної призовної комісії Козенюку О.В. проаналізувати результати осіннього 2019 року призову громадян на строкову військову службу та вжити заходів щодо вдосконалення роботи щодо підготовки молоді до військової служби.

8. Рекомендувати директору некомерційного комунального підприємства ,,Іршавська районна лікарня” Караслаю С.В.:

8.1. Забезпечити призовну дільницю інструментарієм, медичним, господарським майном, яке необхідно для медичного освідчення призовників.

8.2. Для медичного освідчення призовників направити на призовну дільницю лікарів-спеціалістів і по одній медичній сестрі на кожного лікаря-спеціаліста:

Основний склад (за згодою):

Лікар – дерматолог                                  ФЕННИЧ Віталій Петрович

Лікар – невропатолог                              ЗЕЙКАН Оксана Антонівна

Лікар – терапевт                                       СТАРОСТА Ганна Дмитрівна

Лікар – стоматолог                                  СТОЙКА Іван Михайлович

Лікар – хірург                                          БУРЯ Олександр Васильович

Лікар – офтальмолог                               ДОБРА Віра Михайлівна

Лікар – отоларинголог                            СЕМАЛЬ Віктор Миколайович

Лікар – психіатр                                       ІВАНЧО Наталія Іванівна

Можлива заміна (за згодою):

Лікар – дерматолог                                  ЛОМАГА Олеся Василівна

Лікар – невропатолог                              ПОПОВИЧ Світлана Михайлівна

Лікар – терапевт                                       УРСТА Василь Васильович

Лікар – стоматолог                                  ШПАК Ольга Іванівна

Лікар – хірург                                          СМЕРЕКА Василь Васильович

Лікар – офтальмолог                               ЗЕЙКАН Мар’яна Василівна

Лікар – отоларинголог                            СЕМЕДІЙ Оксана Федорівна

Лікар – психіатр                                       БУНЧА Михайло Миколайович

8.3. Пропонувати директору комунального некомерційного підприємства Караслаю С.В. (за згодою) на період квітня-червня та жовтня-грудня 2020 року організувати:

проведення лабораторних і флюорографічних обстежень призовників згідно з графіком районного військового комісаріату;

взяття крові для визначення її групи;

внесення даних у документи призовників;

визначити лікаря підліткової служби для контролю за роботою і підготовкою медичних документів;

у термін до 12 березня та до 14 вересня 2020 року подати у районний військовий комісаріат від лікувально-профілактичних закладів медичні картки амбулаторного хворого з вкладними листами до них, виписки з історії хвороби, дані медичного огляду і диспансерного спостереження, що характеризують стан здоров’я призовників, а також поіменні списки осіб, які перебувають на диспансерному обліку з приводу нервово-психічних захворювань, туберкульозу, венеричних, інфекційних захворювань, трахоми, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів тощо;

виділити в стаціонарі для медичного обстеження та лікування призовників необхідну кількість ліжок, а прийом призовників організувати позачергово.

9. Пропонувати виконкомам сільських рад та міської об’єднаної територіальної громади, керівникам підприємств та установ району:

9.1. Забезпечити оповіщення і явку призовників на призовну дільницю відповідно до розпоряджень військового комісара та графіка проведення лабораторних і флюорографічних обстежень, проходження медичної та призовної комісій.

9.2. Організувати явку юнаків 2002 року народження, які з різних причин не пройшли приписку до призовної дільниці Іршавського району.

10. Рекомендувати Іршавському відділенню поліції Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області (майор поліції Негря В.М.):

10.1. Відповідно до пункту 3 статті 38 Закону України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”, пункту 59 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921, за зверненням органів місцевого самоврядування та військового комісаріату, проводити розшук, затримання і доставку громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, направляти (в двотижневий строк) у військовий комісаріат виявлених громадян, які не перебувають, але повинні перебувати на військовому обліку, відомості про осіб, які отримали громадянство України і повинні бути взяті на військовий облік, а також відомості про осіб, які затримані національною поліцією та до яких порушені кримінальні справи.

10.2. Пропонувати у дні засідань призовної комісії та в дні відправок, у період квітень-червень та жовтень-грудень 2020 року, призначати наряд працівників Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області в кількості двох чоловік для чергування на призовній дільниці з метою підтримання порядку серед призовників і проводжаючих.

11. Начальнику відділу освіти Яцканич Є.М. та завідувачу сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ісак О.В. розгорнути підготовчу роботу серед призовників з числа учнівської молоді та звернути особливу увагу на повне засвоєння ними комплексної програми фізичного виховання та розширення мережі спортивних секцій і гуртків. Під час підготовки до призову провести спартакіади серед призовної молоді з військово-прикладних видів спорту, а також організацію урочистих проводів.

12. Директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вовканич І.М. для надання допомоги районному військовому комісаріату у вивченні морально-психологічного стану призовної молоді виділити в розпорядження районної призовної комісії одного працівника центру.

13. Пропонувати Іршавському районному військовому комісаріату подавати районній державній адміністрації інформацію про підсумки проведення призовів на строкову військову служу у 2020 році:

за квітень-червень – до 13 липня 2020 року;

за жовтень-грудень – до 15 січня 2021 року.

14. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

В.п. голови державної адміністрації                                   Іван МОШКОЛА           

 

 

Додаток

до розпорядження

11.03. 2020 № 132

 

 

 

П Е Р Е Л І К

підприємств, установ та організацій, з яких виділяються

технічні працівники та персонал, що обслуговує проведення призовів

 

 

        

  1. Іршавська філія Закарпатського

обласного центру зайнятості (за згодою)                       2 чол.

 

 

 

Керівник апарату

державної адміністрації                                                     Олег КОЗЕНЮК

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office grafiky_rpk_2020.doc245.5 КБ

Остання зміна сторінки: 13-03-2020 09:20