№113 від 04.03.2020 Про призначення відповідальних за охорону праці та пожежну безпеку в Іршавській райдержадміністрації

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
П'ятниця, 6 Березень, 2020

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

04.03. 2020                                       Іршава                                           № 113

 

Про призначення відповідальних за охорону праці та пожежну безпеку в Іршавській райдержадміністрації

 

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, статті 13 Закону України ,,Про охорону праці”, статті 2 Закону України ,,Про пожежну безпеку”, з метою забезпечення організації в районній державній адміністрації правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних, лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам, професійним захворюванням і аваріям у процесі праці:

 

1. Визначити головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації, голову профспілкового комітету райдержадміністрації Лівак Олену Михайлівну, відповідальною за охорону праці, забезпечення здорових і безпечних умов праці в районній державній адміністрації.

2. Визначити головного спеціаліста архівного відділу районної державної адміністрації Короля Ігоря Петровича відповідальним за стан пожежної безпеки в районній державній адміністрації.

3. Відповідальним за охорону праці та стан пожежної безпеки в райдержадміністрації та керівникам структурних підрозділів зі статусом юридичних осіб публічного права забезпечити належну організацію роботи  охорони праці та пожежної безпеки у своїх структурних підрозділах і привести документацію із вказаних питань у відповідність до вимог чинних нормативно-правових актів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату державної адміністрації Козенюка О.В.

 

 

 

В.п. голови державної адміністрації                                          Іван МОШКОЛА

 

Остання зміна сторінки: 06-03-2020 11:04