№104 від 02.03.2020 Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та вступу  до вищих військових навчальних закладів у 2020 році

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Вівторок, 3 Березень, 2020

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

02.03. 2020                                                 Іршава                                              № 104

 

 

Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та вступу  до вищих військових навчальних закладів у 2020 році

Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Закону України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 ,,Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом” (із змінами), розпорядження голови обласної державної адміністрації 16.01. 2020 № 25 ,,Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контактом у Збройних Силах України та вступу до вищих військових навчальних закладів у 2020 році”, з метою організації і проведення відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України, вступу до вищих військових навчальних закладів України з числа громадян України, які проживають на території Іршавського району, та піднесення престижу військової служби:

 

1. Виконкомам сільських рад та рекомендувати головам ОТГ, керівникам підприємств та установ району у взаємодії з військовим комісаріатом проводити системні агітаційні заходи серед громадян щодо відбору на військову службу за контрактом, розмістити у громадських місцях населених пунктів та у приміщеннях сільських рад, підприємств та установ відповідні агітаційні матеріали про вимоги до кандидатів і перелік спеціальностей, за якими проводиться відбір.

2. Створити військово-лікарську комісію з правом підписувати експертні документи на юнаків, призовників, військовозобов’язаних, кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом і для вступу у вищі військові навчальні заклади, протоколи засідань комісії у складі:

Голова військово-лікарської комісії (за згодою)

СТАРОСТА Ганна Дмитрівна

 

лікар-терапевт підліткового кабінету комунального некомерційного підприємства ,,Іршавська районна лікарня”

 

Секретар військово-лікарської комісії (за згодою)

МЕЛАЙ Вікторія Вікторівна

 

медсестра підліткового кабінету комунального некомерційного підприємства ,,Іршавська районна лікарня”

 

Резервний склад (за згодою)

Голова військово-лікарської комісії

СЕМАЛЬ Віктор Миколайович

 

лікар – отоларинголог     комунального некомерційного підприємства ,,Іршавська районна лікарня”

Секретар військово-лікарської комісії (за згодою)

ВАКАНСІЯ

 

 

 

3. Рекомендувати директору комунального некомерційного підприємства ,,Іршавська районна лікарня” Караслаю С.В. визначити необхідний склад лікарів-спеціалістів, відповідальних за медичне освідчення та обстеження юнаків, призовників, військовозобов’язаних, кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом та для вступу у вищі військові навчальні заклади.

4. Рекомендувати начальнику Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області майору поліції Негря В.М. сприяти кандидатам на військову службу за контрактом і кандидатам на навчання до вищих військових навчальних закладів в отриманні інформації щодо судимості (відсутності такої), можливого притягнення до кримінальної відповідальності для надання її у військовий комісаріат.

5. Пропонувати Іршавській філії Закарпатського обласного центру зайнятості надавати допомогу військовому комісаріату у розміщенні рекламно-агітаційних матеріалів у приміщенні центру зайнятості, сприяти проведенню спільних заходів у популяризації вакансій військових професій.

6. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Яцканич Є.М.  сприяти посадовим особам районного військового комісаріату у проведенні рекламно-агітаційної роботи серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів щодо проходження військової служби за контрактом і вступу до вищих військових навчальних закладів.

7. Пропонувати головному редактору ТзОВ ,,Редакція газети ,,Нове життя” Ісаку М.Д. провести інформування населення щодо відбору на військову службу за контрактом, вступу у вищі військові навчальні заклади та систематично публікувати статті з військової тематики.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою

 

 

В.п. голови державної адміністрації                                           Іван МОШКОЛА

Остання зміна сторінки: 03-03-2020 10:15