№1 ВІД 02.01.2019 ПРО ВИЗНАЧЕННЯ СТАТУСУ УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ, ТРАНСПОРТУ, МЕРЕЖІ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ІНФРАСТРУКТУРИ І ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Середа, 9 Січень, 2019

 alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

02.01. 2019                                             Іршава                                             № 1

 

 

Про визначення статусу управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури і цивільного захисту Іршавської районної державної адміністрації

 

Відповідно до статей 5 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Закону України ,,Про державну службу”, Закону України від 9 листопада 2017 року № 2190 – VІІІ ,,Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 ,,Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації”, розпорядженням голови райдержадміністрації 13.02.2018 № 53 ,,Про внесення змін до структури райдержадміністрації”:

1. Визначити статус управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури і цивільного захисту райдержадміністрації як юридичної особи публічного права.

2. Відповідно до визначеного статусу управління як юридичної особи публічного права викласти Положення про управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури і цивільного захисту Іршавської районної державної адміністрації, затверджене розпорядженням голови районної державної адміністрації 25.07.2018 № 279 ,,Про затвердження Положення про управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури і цивільного захисту Іршавської районної державної адміністрації”, у новій редакції (додається).

3. Начальнику управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури і цивільного захисту райдержадміністрації Штумфу В.Ф. здійснити заходи щодо реєстрації Положення про управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури і цивільного захисту райдержадміністрації, зазначеного у пункті 2 розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

В.о. голови державної адміністрації                                             І. СЕМАК

 

Остання зміна сторінки: 09-01-2019 08:42