Наказ від 09.01.2020 №1 Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
П'ятниця, 10 Січень, 2020

 alt

УКРАЇНА

ІРШАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

09.01. 2020                                                 Іршава                                                 № 1

 

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

 

Відповідно до статей 5, 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Закону України від 10 грудня 2015 року ,,Про державну службу” та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 ,,Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” (із змінами та доповненнями) НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – завідувача сектору-державного реєстратора сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців райдержадміністрації.

2. Затвердити умови конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – завідувача сектору-державного реєстратора сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців райдержадміністрації (додаються).

3. Головному спеціалісту з питань управління персоналу та організаційного забезпечення апарату райдержадміністрації Кудрей О.І.  оприлюднити оголошення про проведення конкурсного відбору через Єдиний портал вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби та на офіційному веб-сайті Іршавської райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Керівник апарату державної адміністрації                       Олег КОЗЕНЮК

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office dodatok.doc62.5 КБ

Остання зміна сторінки: 10-01-2020 14:45