Сектор молоді та спорту Іршавської РДА інформує

Проєкт "Відкривай Україну"

Відкрий світ молоді

З 04 по 10 січня 2020 року в рамках діяльності організації відбудеться культурно-освітня поїздка до Австрії, Німеччини, Швейцарії, Угорщини (програма додається).

Метою поїздки є створення умов для особистісного і соціального розвитку української молоді, її інтеграції у європейський соціокультурний простір, ознайомлення з культурно-історичною спадщиною зазначених країн.

У ході поїздки передбачається проведення тренінгу для молоді «Майстер Мрії: секреті вибору професії» щодо питань їх професійного самовизначення, розвитку навичок ефективної взаємодії.

До участі у поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, департаментів (управлінь) освіти і науки, культури, у справах сім’ї та молоді, соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, учні:, студенти, викладачі, керівники навчальних закладів.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою  реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067 449-13-4 І, 097-718-17-07, 050-334-40-92, 050-311-32-80.

Щодо проведення національного конкурсу «Молодіжна столиця України»

     14 вересня 2019 року в місті Кам’янці-Подільському на Всеукраїнському форумі «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці» офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс «Молодіжна столиця України», який запроваджений в Україні Міністерством молоді та спорту. Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України на щорічній основі.

     Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молодяві та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України,

     Дедлайн подачі заявок  - 30 жовтня 2019 року.

    З детальною інформацією щодо проведення національного конкурсу «Молодіжна столиця України» можна ознайомитися за посиланням: http://dsmsii.gov.ua/index/ua/material/47419

    Просимо поінформувати міста вашою регіону щодо можливості взяти участь у зазначеному конкурсі.

    Додатково зазначаємо, що заявка від міст має бути підготовлена за участі міської влади та молоді міста. Тож рекомендуємо провести відкритий захід за участі молоді з числа представників молодіжних громадських організацій, молодіжних центрів, консультативно-дорадчих органів, активної молоді міста та представників міської влади з метою обговорення участі міста у конкурсі за спільного заповнення заявки.

    Контактна особа: Правдіна Аліна Вікторівна - головна спеціалістка відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, тел.: (044) 284 ЗО 26.

Про проведення інтернет-опитування щодо вивчення основних складових компетентностей фахівців сфери національно-патріотичного виховання молоді. 

 • До Вашої уваги інформація про ПРОЕКТ в рамках ініціативи "Створення екосистеми політики у молодіжній сфері"
 • 02 - 04 липня 2019 року в м. Києві відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум "Саміт проактивних "Б.У.М." - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй", організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України спільно з Київською міською державною адміністрацією та ГО «Українська Академія Лідерства».

  До участі запрошується молодь 16-18 років, які прагнуть саморозвитку та набуття нового досвіду.

  Програмою заходу передбачено три блоки: "Бажай", "Удосконалюй", "Мотивуй", під час яких буде проведено лекції, панельні дискусії та воркшопи від провідних експертів України у сфері освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо.

  Для підтримки ефективної й надійної взаємодії учасників з організаторами та між собою було створено онлайн-платформу, де комунікація буде відбуватися до, під час і після заходу.

  Для участі в заході необхідно до 01 червня 2019 року заповнити реєстраційну форму за посиланням:

  httpstf/docs.google.com/'fonTisAl.'e/l FAlpQLScZv5i2sze5oOCSgWkhDkulwbaVaerX ziakgx8GkC7Htn72Q/viewform?usp-sf link&fbclidMwARJ NgSH CA MKXRY XnMAmXnl7xLa76Nqee-3qTqbielpKb83sYsAI 3LsA.

  Просимо поінформувати молодь вашого регіону щодо можливості взяти участь у зазначеному заході.

  Контактна особа:              Стефанків Юлія, тел.:                     +380957219172,

  e-mail: yLiliastefankiv@amail.com

 • Із метою обміну досвідом та кращими міжнародними й національними практиками щодо діяльності молодіжних центрів, посилення співпраці в Напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні Міністерство молоді та спорту України в партнерстві з Київською обласною державною адміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та Дитячим фондом ООН (ЮІІІСЕФ) в Україні організовуватимуть третій Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи - до дії» на Київщині.

  Захід триватиме з 22 по 24 травня 2019 року.

  До участі запрошуються представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, діючих молодіжних центрів, а також молодіжні працівники, які мають бажання розвивати мережу молодіжних центрів в Україні.

  Для зголошення на форум просимо заповнити форму реєстрації до 06 травня (включно) за посиланням:

  Із детальною інформацією щодо проведення третього Міжнародного форуму молодіжних центрів «Від ініціативи - до дії» можна ознайомитися за посиланням: Просимо поінформувати зацікавлену аудиторію щодо можливості взяти участь у зазначеному форумі.

  Додатково інформуємо що витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок організаторів заходу.

  Контактна особа: Марія Сакута - головний спеціаліст відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, тел.: (044) 284 30 26

   

 • З 4 по 8 квітня 2019 року буде проведено міжнародний семінар "Європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров`я: сучасни й стан і перспективи розвитку" з відвідуванням Словаччини, Угорщини та Польщі.   З 3 по 11 червня 2019 року відбудеться міжнародна культурно-просвітницька поїздка "Співпраця у сфері культури, охорони здоров`я й  освіти" до Румунії, Боснії і Герцоговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії й Угорщини. Орієнтовна програма міжнародного семінару та орієнтовний план міжнародної культурно-просвітницької поїздки додається.
 • У другій декаді липня 2019 року планується проведення Всеукраїнського табору спрямованого на збільшення чисельності молоді готової до виконання обовязку із захисту незалежності та територіальної цілісності України  "Вартові безпеки". Детальніше читайте тут.

 

Остання зміна сторінки: 16-01-2020 15:23