Зустріч керівництва району з ветеранами із нагоди Дня людей похилого віку та Дня Ветерана

Згідно з міжнародною класифікацією, людиною похилого віку вважається особа, яка досягла 65 років.  І ті, котрі дожили до  цього віку, гідні поваги вже тому, що прожили такі роки. Саме тому, 1 жовтня, щорічно по всьому світу відзначається День людей похилого віку, а в Україні ще і День Ветерана. Сьогодні, 1 жовтня, голова райдержадміністрації Олександр Горін провів святкову зустріч із поважними та відомими в районі людьми, які все своє життя присвятили соціально-економічному та культурно-освітньому  розвитку нашого краю або захищали його територіальну цілісність. А це: Василь Васильович Рацин, Василь Петрович Коцан, Василь Андрійович Дубішко, Ігор Євгенович Берегій, Денис Михайлович Білинець, Василь Андрійович Бабинець, Василь Іванович Костак, Михайло Дмитрович Ісак, Павло Дмитрович Світлинець, Людмила Іванівна Митровці, Іван Михайлович Митровцій, Іван Степанович Добра, Марта Василівна Ханас, Галина Олександрівна Лисичко та Василь Васильович Ловска.  

На зустрічі із ветеранами району були також присутні голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, депутат районної ради, голова районної спілки споживчих товариств Сергій Лупак та голова Іршавської районної ради ветеранів України Петро Васильович Король. Всіма ними було висловлено гостям чимало теплих та приємних слів і побажань. Зокрема, Олександр Васильович Горін подякував за все, що зроблено ними заради нашого майбутнього, побажав міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди і за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району особисто вручив подяки голови райдержадміністрації.

У приймальні райдержадміністрації головою Іршавської районної організації товариства добровольців і учасників війни Василем Рацином було презентовано виставку з особистого архіву, на якій були представлені цікаві світлини з подій минулих літ.

Святкова зустріч пройшла в невимушеній дружній атмосфері, на якій було акцентовано увагу на сприянні у вирішенні проблем літнього покоління.

 

Остання зміна сторінки: 05-10-2019 10:22