Заступник голови Закарпатської ОДА провела особистий прийом громадян в Іршавській РДА

17 січня в приміщенні Іршавської РДА заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ольга Травіна, за участю голови Іршавської РДА Віктора Товстого, голови районної ради  Віктора Симканинця, керівників структурних підрозділів РДА провела особистий прийом громадян.

Поділитися наболілими проблемами, знайти підтримку та допомогу щодо вирішення певних питань прийшло чимало жителів району.

Найбільше громадян прохали про надання матеріальної допомоги на лікування.

Під час прийому порушили питання і щодо необхідності виділення коштів для завершення будівництва спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям в Греблянській ЗОШ I-II ст.; створення Інформаційно-ресурсного центру на базі бібліотеки с. Гребля; виділення коштів для будівництва спортивного залу в Імстичівській ЗОШ I-III ст; виділення коштів з обласного бюджету на проведення аварійно-відновлювальних робіт по капітальному ремонту приміщення господарської будівлі Колоднянської ЗОШ I-II ст, в якій знаходиться їдальня, кухня, майстерня, газова котельня.

Директор Дубрівської ЗОШ I-III ступенів звернувся з проханням виділити кошти для закупки бруківки та інших будівельних матеріалів по ремонту шкільної доріжки та подвір̍я Дубрівської ЗОШ I-III ступенів шляхом співфінансування з Дубрівською сільською радою.

Директор Великорозтіцького навчально-виховного комплексу  клопотав про виділення коштів з обласного бюджету на проведення капітального ремонту-реконструкції колишньої котельні під спортивний зал шляхом співфінансування з Дубрівською сільською радою.

Піднімали також питання щодо ремонту покрівель ДНЗ та ще ряд інших важливих питань.

Щодо всіх звернень Ольга Травіна дала доручення вивчити та по можливості допомогти у вирішенні проблемних питань мешканців району.

Остання зміна сторінки: 18-01-2020 18:45