ЗАСІДАВ ОРГКОМІТЕТ З ПІДГОТОВКИ ТА ВІДЗНАЧЕННЯ В РАЙОНІ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

25 квітня, керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк провів засідання організаційного комітету з підготовки організації та проведення в районі  Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

     В ході обговорення, членами оргкомітету прийнято рішення провести мітинг 8 травня в м. Іршава біля пам’ятника воїнам-визволителям.

    З 9 .30 к.ч. відбудеться формування основної колони, до якої ввійдуть керівники району, міста, керівники ветеранських громадських організацій,ветерани, учасники АТО, керівники установ та служб району, організацій, громадські активісти,тощо. Учасники колони  о 9.50 к.ч. прямуватимуть від будівлі райдержадміністрації до пам’ятника воїнам- визволителям. Початок мітингу біля пам’ятника розпочнеться о 10.00 к.ч.

      Також цього дня вихованці районного центру позашкільної роботи (директор Іван Терпай) здійснять патріотичний велопробіг, де покладуть квіти до пам’ятника воїнам-визволителям у с. Брід. 

 

Остання зміна сторінки: 25-04-2019 11:48