Юні дзюдоїсти змагались на міжобласному турнірі в Іршаві

Минулого тижня, на базі іршавського спортивного клубу «Атлант», пройшов Закарпатський міжобласний турнір з дзюдо. Участь у спортивному заході прийняли близько 90 юнаків та дівчат 2005-2009 р.н.  з м. Ужгород, м. Борислав, м. Ів.Франківськ, м. Іршава та  району. Організатором змагань виступає майстер спорту з вільної боротьби та бойового самбо, тренер спортивного клубу «Атлант» Ільгар Кулієв. На відкриття спортивних змагань завітали завідувач сектору молоді і спорту райдержадміністрації Андрій Данканич, голова Іршавської міської ради об’єднаної територіальної громади Степан Бобик, депутати райради Петро Станко та Віктор Товстий. Гості відзначили важливість таких заходів для спортивного розвитку дітей. Адже приємно, що у час комп’ютерних технологій, є діти,  для яких спорт – пріоритет у житті, і саме дзюдо виховує у них волю і характер. Вони побажали юним спортсменам міцного здоров’я, успіхів, витримки та чесних перемог без травм і ушкоджень.

Юні дзюдоїсти змагалися відчайдушно і безкомпромісно. Вболівальники, серед яких немало батьків, завзято підтримували юних спортсменів. Серед наших спортсменів перемогу святкували підопічні тренера Ільгара Кулієва - Валентин Ешек, Михайло Биба, Іван Попюрканич, Юрій Павлище, Сергій та Олександр Лендєли;  підопічні тренера Ольги Петровці – Валентина Румянцева, Ангеліна та Марія Петровці.  За підсумками змагань всі переможці та призери були нагороджені дипломами та медалями відповідних ступенів.

Такий турнір став уже доброю традицією, в районі проводиться кожного року та залучає до участі ще більше команд та спортсменів з усієї України.

Остання зміна сторінки: 16-07-2019 14:33