Всеукраїнська перемога клубної первинки

     В оновленому Будинку профспілок 4 жовтня 2019 року на Майдані Незалежності в Києві відбулась плідна дискусія щодо впровадження в Україні стандартів гідної праці.

         Загальнонаціональний круглий стіл «Гідні соціально-трудові стандарти – головний мотив праці в Україні і добробуту в сім’ї» організувала та провела Федерація Профспілок України. На заклик ФПУ відгукнулись провідні експерти, науковці, представники органів державної влади, зарубіжні громадські діячі, профспілкова спільнота, журналісти провідних ЗМІ.

         Виступаючи перед аудиторією, Голова ФПУ Григорій Осовий сказав, що економіка не може бути ефективною без гідної праці, також без гідної праці неможливо забезпечити права людини.   

В рамках заходу відбулось нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір за 2017-2019 роки, куди ввійшли матеріали, які підготувала голова райкому профспілки працівників культури Сідор Оксана Іванівна. Приємно констатувати,  що первинна профспілкова організація клубних працівників відділу культури і туризму Іршавської райдержадміністрації стала переможцем та отримала Диплом Лауреата у номінації «Кращий колективний договір у бюджетній сфері».

 Модератором заходу виступив відомий телеведучий Андрій Куликов.

Остання зміна сторінки: 15-10-2019 10:24