Відбулось чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Вчора, 26 червня, було проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Горіна. Члени комісії розглянули ряд важливих питань. Зокрема, заслухали про стан виконання рішень попереднього засідання комісії ТЕБ та НС та виділення палива Берегівському МУВГ, використаного в період паводку.

Актуальним було затвердження заходів із забезпечення протипожежного захисту місць збирання та зберігання врожаю, зернових і грубих кормів у 2019 році. Члени комісії проаналізували ситуацію із підготовки до купального сезону та забезпечення безпеки громадян на водних об’єктах району, а також було затверджено заходи щодо профілактики отруєнь населення неїстівними грибами.

Обговорили питання маркування туристичних маршрутів для забезпечення безпеки туристів у горах і лісових масивах, а також про виділення коштів на закупівлю дезінфікуючих засобів. Комісійно розглянули лист Іршавського райвідділу УДСНС України та колективні звернення громадян, які потребували допомоги.

З усіх питань, що розглядалися на черговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, прийняті відповідні рішення.

Остання зміна сторінки: 27-06-2019 12:17