Відбулася виїздна нарада з підготовки та проведення районного фестивалю ковальського мистецтва та народних промислів «Гамора-2019» в селі Лисичово

       7 червня, голова Іршавської РДА Олександр Горін та керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк  здійснили виїзну нараду в с. Лисичево щодо проведення щорічного фестивалю ковальського мистецтва та народних промислів «Гамора-2019».

      Участь у нараді також взяли начальник відділу культури і туризму РДА Олена Ісак, Лисичанський сільський голова Ярослав Пальок, голова районної організації спілки ковалів Іршавщини Віктор Петровцій та інші.

   Під час виїзду до мальовничого села, учасники зустрічі оглянули музей-кузню Гамора, відвідали місце розташування палатного містечка, автомобільної стоянки, розміщення торгових точок тощо. Потім, обговорили деталі з цих та інших важливих питань.

   Також, серйозні питання були щодо харчування, оформлення сцени, участі колективів народної творчості, встановлення освітлення, регулювання дорожнього руху та ще багато інших завдань.

    Розглядається також можливість запуску другого колеса та молота на кузні.

    Як ми повідомляли раніше, фестиваль відбудеться 29-30 червня. Офіційне відкриття  проведуть 29 червня 2019 року о 12.00 к.ч.

   Крім того, під час виїзду оглянули ДНЗ в с.Лисичево, який потребує поточного ремонту.

Остання зміна сторінки: 18-07-2019 16:04