В Іршавській РДА провели нараду щодо навчально-тренувальних зборів резервістів та військовозобов`язаних у с. Осій

      З метою підготовки та проведення навчально-тренувальних зборів в Іршавському районі з 19 по 28 вересня 2019 року,  у малому залі засідань Іршавської РДА, під керівництвом голови Іршавської РДА Олександра Горіна проведено нараду з сільськими головами.

    Участь у нараді також прийняли перший заступник голови Іршавської РДА Іван Семак, голова районної ради Віктор Симканинець та військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату  майор Микола Красівов.

      У своєму виступі військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату  майор Микола Красівов зазначив, що  територіальна оборона у сучасних війнах відіграє важливу роль у обороноздатності держави. У той час коли бойові військові  частини  ведуть бойові дії на лінії зіткнення з противником, на решті території держави організовується та здійснюється територіальна оборона.

     Військовий комісар повідомив, що згідно з планом проведення навчальних зборів з резервістами оперативного резерву та військовозобов’язаними у Збройних Силах України у 2019 році, затвердженого Начальником Генерального Штабу- Головнокомандувачем Збройних Сил України, планом підготовки Закарпатського ОВК на 2019 рік, на території Закарпатської області сплановано проведення 10-ти денних навчальних зборів з резервістами та військовозобов’язаними, які призначені для доукомплектування бригади територіальної оборони, що дислокується на території Закарпатської області та спланована до формування у разі оголошення воєнного стану.

Як повідомлялося раніше, в ході зборів будуть проведені заняття з одиночної підготовки та злагодження підрозділів:

          Одиночна підготовка включає проведення занять з:

- тактичнї підготовки;

 -вогневої підготовки;

- тактико- спеціальної підготовки;

- інженерної підготовки ;

- військово- медичної підготовки ;

- військової топографії ;

- радіологічного, хімічного, біологічного захисту.

          Практичне виконання вправ стрільб із стрілецької зброї АК-74, РПК-74, Кулемета Дегтярьова, пістолета Макарова, приведення індивідуальної зброї до нормального бою, метання ручної наступальної гранати.

          Військовозобов’язані навчатимуться несенню служби на блок-постах, охороні та обороні важливих об’єктів, боротьбі з диверсійно- розвідувальними групами противника, його пошуком та знищенням, несенні патрулювання, роботі з вибухово- небезпечними предметами, встановлення та розмінування мінних загороджень, охорона та оборона державного кордону, практичні  заняття з тактичної медицини - надання першої медичної допомоги при отриманні травм, вогнепальних поранень.

          Колективна підготовка буде включати дії особового складу у складі відділень, взводів, рот з виконання завдань, покладених на підрозділи територіальної оборони.

Після чого, Микола Анатолійович поінформував присутніх про підсумки проведення оповіщення та явки резервістів до Іршавського районного військового комісаріату та звернувся до сільських голів із проханням надати підтримку військовому комісаріату у проведенні зборів, провести роз’яснювальну роботу серед жителів сіл з метою недопущення зриву планового відбору та призначення  військовозобов’язаних до батальйону територіальної оборони.

«Ми повинні постійно тримати на контролі питання зміцнення обороноздатності нашої держави.  Необхідно з усією відповідальністю підійти до навчально-тренувальних зборів та докласти максимум зусиль, щоб виконати планове завдання щодо відбору та призначення  військовозобов’язаних до батальйону територіальної оборони» - сказав голова Іршавської РДА Олександр Горін.

На завершення наради військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату майор Микола Красівов розповів про осінній призов 2019 року.

 

Остання зміна сторінки: 18-09-2019 15:46