В Іршаві відкрилася туристична виставка «Родзинки Іршавщини»

    24 вересня, у виставковій залі Іршавського РБК відкрилася туристична виставка «Родзинки Іршавщини».

    З вітальними словами до присутніх звернулися начальник відділу культури і туризму Олена Ісак та заступник голови районної ради Володимир Половка.

     У своєму виступі Олена Василівна зазначила, що Іршавщина має неймовірно багато туристичних родзинок і ми повинні  навчитися презентувати їх, тобто бути цікавими самим собі, а тоді розповісти про це всій Україні.

   Поділилися досвідом з розвитку туристичної галузі в  районі провідний методист Іршавського РБК Любов Філеш та головний спеціаліст відділу культури та туризму Іршавської РДА Людмила Биба.

   У рамках заходу було представлено фото та відеоматеріали туристичних об’єктів та атракцій, туристичну рекламну та сувенірну продукцію, полотна відомих художників Іршавщини з туристичними родзинками краю ( "Водоспад Гучало", ""Гамора", ""Ковалі","Вид на гору Кук", ""Боржава", "Броньківська ріка", "Лисичанка" та ін.), роботи народних майстрів.

   Також було проведено конкурс дитячих малюнків. За результатами конкурсу I місце посіла учениця Ільницької ДШМ Тетяна Магурська, II місце - учениця Іршавської ДШМ Ірина Ковальчук, III місце – учениця Білківської ДШМ Мар`яна Зейкан.

Остання зміна сторінки: 24-09-2019 15:35