Уряд дав можливість пільговикам переходити на готівкову форму виплат у будь-який час

     27 грудня 2019 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг», якою внесено   відповідні зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373, а саме абзац другий пункту 7 викладено в наступній редакції: “У разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок  пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.”

     З 1 січня 2020 року пільговики мають право у будь-який час подати заяву про перехід на грошову форму отримання пільги на житлово-комунальні послуги, на відміну від попередньої можливості отримувати готівкові виплати за умови подання відповідної заяви до початку опалювального (тобто до 15 жовтня) або  неопалювального ( тобто до 15 травня) сезону.

    У разі звернення до управління соціального захисту населення зазначених категорій  громадян  протягом жовтня 2019- січня 2020 виплати пільг у грошовій готівковій формі може бути їм призначена з урахуванням вже прийнятих змін.

    При цьому, зважаючи на відповідне рішення Уряду та з метою зняття соціальної напруги, на підставі заяв, що подані у січні 2020 до 25 числа, пільга у готівковій формі буде виплачуватись з січня 2020 року.

     Отже, управління соціального захисту населення Іршавської РДА повідомляє, що з 8 січня 2020 року розпочинається прийом заяв на готівкову форму пільги. Заяви приймаються у відділі персоніфікованого обліку осіб, що мають право на пільги (це каб.№3, другий поверх в будівлі управління соціального захисту населення за адресою: м.Іршава,   вул. Волошина, 11).

   До заяви слід обов’язково долучити реквізити банківської картки, на яку вам будуть перераховувати  кошти. Не номер картки, а реквізити.  Реквізити банку обов’язкові!!!

 

Остання зміна сторінки: 13-01-2020 11:11