Урочистий захід з нагоди Дня медичного працівника

    13 червня, у районному будинку культури з нагоди відзначення в районі Дня медичного працівника відбувся урочистий захід.

    У зв'язку із трагічною подією - загибеллю п’ятьох мешканців села Тарасівка Тячівського району, відповідно до розпорядження в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації, 13 червня 2019 року було оголошено Днем жалоби у Закарпатській області, саме тому формат заходу було змінено.

  На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять трагічно загиблих, а потім відбулася офіційна частина заходу.

  Народний хор лікарів (під керівництвом заслуженого працівника культури України Надії Мельник-Гудь ) виконали гімн України.

   На адресу медиків пролунало чимало теплих слів та щирих побажань, подяк за врятовані життя і несення варти на сторожі здоров’я населення Іршавського району від голови Іршавської РДА Олександра Горіна, голови районної ради Віктора Симканинця, голови Іршавської ОТГ Степана Бобика.

    «Професія лікаря - це саме та професія, яку кожен із нас відчуває на собі від моменту народження і до останнього дня життя. Саме від професійності лікаря, його чуйності залежить збереження здоров’я нації, гармонійний розвиток суспільства і держави. Нехай  добрі справи, зроблені з душею та натхненням, повертаються до Вас сторицею, а щоденна боротьба з людськими недугами завершиться Вашою перемогою! Міцного здоров’я, успіхів і лише позитивних моментів», - зазначив у своєму виступі голова Іршавської РДА Олександр Горін.

     Звернулися до своїх колег і начальник відділу охорони здоров`я РДА Сергій Караслай, головний лікар Комунального закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Булеза, начальник Іршавської станції екстреної медичної допомоги Оксана Кинів, головний лікар комунального закладу «Іршавська районна лікарня» Оксана Петах.

   Кращих представників медичної галузі району відзначили грамотами за вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі району, багаторічну сумлінну працю, ефективне надання медичної допомоги пацієнтам та з нагоди Дня медичного працівника.

Остання зміна сторінки: 14-06-2019 09:35