Урочистий дзвоник знову покликав школярів за парти

      Сьогодні, 2 вересня, в усіх школах Іршавського району пролунав перший дзвоник.

      На урочисте відкриття нового навчального року до Довжанської ЗОШ I-III ст. завітали голова райдержадміністрації Олександр Горін та керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк.

      Звертаючись до школярів Олександр Васильович побажав усім успіхів у навчанні, впевнено долати труднощі, ставити перед собою цілі і прикладати зусиль для їх втілення у життя, а вчителям – задоволення від роботи, натхнення, творчої наснаги та міцного здоров'я. 

    Крім того, на школярів очікував приємний сюрприз: голова райдержадміністрації Олександр Горін вручив для школи пакет документів на новий шкільний автобус. Придбали транспорт за кошти, виділені з державного бюджету зі співфінансуванням районного бюджету.

    Також Олександр Васильович повідомив, що задля підвищення якості освітнього процесу, у школі буде облаштовано біологічний кабінет.

   Цей святковий день не обійшовся також без подяк і нагород. Почесною грамотою Іршавської районної державної адміністрації нагородили вчителя Довжанської ЗОШ I-III ст. Марію Василівну Лендєл.

    З початком нового навчального року присутніх вітав і керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк. Олег Васильович побажав учням досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів.

      Насамкінець, традиційно, пролунав перший шкільний дзвоник. Після чого всі учні зі своїми вчителями попрямували до своїх класів на перший урок.

Остання зміна сторінки: 03-09-2019 09:56