У виставковій залі Іршавського РБК відкрилася персональна виставка Михайла Дочинця

         Це перша виставка художника, члена народного об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави».
         Відкрив виставку член Національної Спілки художників України, голова народного об’єднання «Колорит Боржави» Василь Філеш, який розповів про творчий шлях митця та привітав його з нагоди 55- річного ювілею.
          З вітальними словами виступили голова Іршавської районної ради Віктор Симканинець та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Ісак, яка нагородила ювіляра почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва краю та високий рівень професійної майстерності.
       Розповіла про митця народна майстриня, вчителька малювання Кушницької школи Марія Глеба, вітання висловили письменник Василь Шкіря та директор ЦБС Майя Бобик. Вітали художника члени народного об’єднання «Колорит Боржави»: Антоніна Дурда, Любов Матіко, Іван Чепа, Іван Гецко,  члени об’єднання «АРТ-Сваляви»: Василь Стеблей, Іван Січак, а також рідні, колеги та друзі.

Довідково: Дочинець Михайло Федорович - народився 10 вересня 1964 року в селі Кушниця. В 1981 закінчив Кушницьку середню школу, а в 1988 році Тернопільський фінансово-економічний інститут. З дитинства захоплювався живописом, бере участь у районних та обласних виставках народного образотворчого мистецтва. Член народного об`єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави». Працює переважно в галузі пейзажу. Його роботи насичені кольором взятим від натури. Привертають увагу такі роботи: «Лисичанка», «Весна», «Обороги», «Весняна вода», «Зимовий день», «Гамора». Дорогі його серцю мотиви малої Батьківщини села Кушниці. Митець у творчих пошуках, а це його перша персональна виставка.

Відділ культури і туризму Іршавської РДА

Остання зміна сторінки: 13-09-2019 09:16