У селі Осій стартував ХII Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців

28 липня, на базі Центрального табору туристського активу учнів України у с. Осій стартував ХII Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців.

       Програма Зльоту передбачає роботу за п’ятьма  напрямами краєзнавчих досліджень: історичне краєзнавство, фольклор і етнографія, екологія, географічне краєзнавство, геологія. 

     Конкурсна програма включає наступні конкурси:

  • візитка команди;
  • конкурс-захист краєзнавчо-дослідницької роботи за темою: «Ігри та забави в народних традиціях»;
  • туристсько-краєзнавча вікторина.

Цьогоріч участь у зльоті беруть участь 15 команд з різних областей України. За правилами кожну область представляє одна команда у складі 7 учасників та двох керівників.

За дорученням голови Іршавської райдержадміністрації Олександра Горіна прийшов підтримати та побажав учасникам чесної боротьби та наснаги начальник відділу з питань цивільного захисту Іршавської РДА Василь Турянин.

Як повідомляє заступник директора Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Дмитро Омельченко, в підсумку конкурсної програми керівників команд, що посіли 1,2, 3 місця нагородять Грамотами Міністерства освіти, Грамотами і дипломами Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді у всіх видах змагань і конкурсів, кубками та медалями. Крім того, переможці отримають призи: настільні тематичні ігри «Історія УПА» та «100 років Української революції».

Триватиме ХII Всеукраїнський зліт юних туристів краєзнавців до 3 серпня 2019 року.

Остання зміна сторінки: 30-07-2019 11:47