У районі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Війна в Афганістані - це важка сторінка нашої історії, яка не забудеться ніколи, не зітреться з пам’яті тих, хто пройшов той пекельний шлях.
Ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.
Напередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення військ з Афганістану, сьогодні, 13 лютого, в районі відбувся мітинг-реквієм. У сквері біля Пам’ятника воїнам полеглим в Афганістані в м. Іршава, зібрались воїни-афганці, керівництво району, міста, громадськість, представники державних установ, служб та організацій району, духовенство аби вшанувати пам'ять, тих, хто не повернувся з чужої країни, і водночас віддати шану живим. Розпочали захід з покладання квітів до пам’ятника полеглим воїнам в Афганістані. Після чого всі учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять воїнів-афганців та українців, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав.
Перед присутніми виступили голова Закарпатської обласної територіальної спілки ветеранів війни в Афганістані Віктор Югас, голова Іршавської районної громадської організацій Української спілки ветеранів Афганістану Володимир Горзов, голова Іршавської РДА Віктор Товстий, голова районної ради Віктор Симканинець, депутат райради Петро Станко та побажали усім учасникам мітингу та їхнім родинам міцного здоров'я, миру, злагоди та добра.
На завершення мітингу-реквієм, настоятель греко-католицького храму Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці м.Іршава протоієрей Василь Петечук та настоятель Свято-Василвського храму м.Іршава протоієрей Іоанн Совтан відслужили екуменічну панахиду за померлими.
Урочисті заходи продовжилися концертною програмою у районному будинку культури.

Остання зміна сторінки: 15-02-2020 22:20