У районі відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

       22 жовтня у с. Кушниця відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри у футбол. Отримали такий чудовий подарунок завдяки фінансовій підтримці області та місцевої влади, а також зусиллям місцевої громади.

     З цією визначною подією учасників дійства вітали голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко, голова Іршавської РДА Олександр Горін та Кушницький сільський голова Михайло Штефко. Завітали на свято також перший заступник голови Іршавської РДА Іван Семак, керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк та заступник голови районної ради Володимир Половка.

 «За всіх часів саме здорові духом, тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров`я, він загартовує характер і волю. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами і Закарпатська область не є виключенням. Тож бажаю вам продовжувати традиції у вихованні молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров`я нації. Отож наше спільне завдання залучити в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді їх батьків, але найголовніше створення для цього відповідних умов. Зичу спортсменам здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого краю» - сказав у своєму виступі голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко.

Голова Іршавської РДА Олександр Горін зазначив, що створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдання на сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків. Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

Кушницький сільський голова Михайло Штефко сказав, що відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для села. Адже майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.

        Право перерізати символічну стрічку було надано голові Закарпатської ОДА Ігорю Бондаренку, голові Іршавської РДА Олександру Горіну та Кушницькому сільському голові Михайлу Штефку.

   Після чого, священнослужителі освятили новозбудований спортивний майданчик.

     Опісля завершення церемонії відкриття відбувся товариський поєдинок футбольних команд на новому полі, розпочав матч символічним ударом по м`ячу голова Закарпатської обласної державної  адміністрації Ігор Бондаренко.

Остання зміна сторінки: 23-10-2019 16:46