У районі відбулося вручення почесних нагород "Мати-героїня"

15 січня, в Іршавській райдержадміністрації відбулося вручення почесних нагород «Мати-героїня» 30 багатодітним жінкам Іршавщини. Відповідно до Указу Президента України від 07.12.2018 № 416\2018 виконав приємну місію і вручив заслужені нагороди голова Іршавської РДА Олександр Горін. Вітаючи присутніх у залі з отриманням такого почесного звання, Олександр Васильович подякував їм за материнський подвиг та побажав жінкам побільше хороших і світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.

 За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку державні нагороди отримали: Безега Маргарита, Білей Марія, Биба Ірина, Боднар Марія, Будул Оксана, Буркуш Марія, Вайтиковська Ганна, Вензел Алла, Волошин Мелана, Гудь Оксана, Дочинец Меланя, Кіяк Марія, Кузан Ганна, Кузан Ганна, Кузан Марія, Лижечко Марія, Магурська Ганна, Магурська Марія, Марущинець Ганна, Онисько Ольга, Пальок Марія, Піров Ольга, Прийма Ганна, Прийма Марія, Райда Олена, Савко Єлизавета, Саморига Ганна, Тимофій Марія, Швардак Єлизавета, Шинкар Марія.

Нагадаємо, що почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Особі, удостоєній почесного звання, вручаються нагрудний знак та посвідчення до почесного звання встановленого зразка. Низький уклін Вам і пошана дорогі наші Матері-героїні за недоспані ночі, за Ваш нелегкий труд, за материнську самовідданість, за зразкове виховання справжніх громадян нашої держави.

Остання зміна сторінки: 29-01-2019 16:08