У районі проведено круглий стіл з нагоди Дня журналіста

    7 червня, з нагоди Дня журналіста, у малому залі Іршавської РДА, за ініціативи керівництва "районки" відбулося засідання круглого столу..

      Відкрив засідання  головний редактор районної газети «Нове життя» Михайло Ісак, який зазначив, що своє професійне свято журналісти відзначають вже 25 років поспіль, і лише цьогоріч колектив редакції «Нове життя» святкували у статусі незалежного видання.

     Учасники круглого столу, серед яких заступник голови РДА Іван Мошкола, голова районної ради Віктор Симканинець, голова Іршавської ОТГ Степан Бобик, директор ПрАТ "Іршавського абразивного заводу" Іван Васильцюн, голова районної організації ветеранів України Петро Король, сільські голови, депутати районної ради,  представники ТзОВ "Берег Кабель", журналісти обговорили основні виклики та пріоритети у сфері медіа, підсумки реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ, а також кожен висловив свою думку щодо подальшої роботи районної газети «Нове життя».

Під час заходу було наголошено на тому, що газета має бути майданчиком для обговорення різних суспільно-актуальних тем, які хвилюють громаду Іршавського району. Газета має об’єктивно, правдиво висвітлювати важливі теми і сприяти у вирішенні проблем громадян, показувати баланс думок різних сторін. Колектив газети «Нове життя» виконує свої професійні обов’язки належним чином.

Заступник голови Іршавської РДА Іван Мошкола сказав: «Професія журналіста передбачає високий рівень відповідальності. Ви не лише інформуєте про події, а й можете вказати на ті чи інші недоліки, запропонувати та допомогти рухатися у певному напрямку. Від вашого сприйняття інформації залежить і ставлення суспільства до того, що відбувається».

Іван Іванович побажав журналістам нових цікавих тем, гострого пера та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, а також сказав, що вони завжди готові до співпраці.

Під час зустрічі за сумлінний, багаторічний вклад у розвиток літератури, журналістики та популяризацію народних духовних традицій, патріотизм та з нагоди відзначення Дня журналіста грамотою нагородили члена президії районної ради ветеранів України, екс-редактора районної газети «Нове життя» Шкірю Василя Васильовича.

На завершення заходу, головний редактор районної газети «Нове життя» Михайло Ісак подякував присутнім за мудрі поради та виказав сподівання на дієву співпрацю.

Остання зміна сторінки: 10-06-2019 16:39