Стан освоєння коштів субвенцій на соціально-економічний розвиток району розглянули на нараді в голови райдержадміністрації

Під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Горіна відбулася робоча нарада з питань освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевими бюджетами на соціально-економічний розвиток.  Участь в нараді прийняли перший заступник голови райдержадміністрації Іван Семак, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, розпорядники бюджетних коштів - головний лікар КНП "Іршавський центр первинної медичної допомоги та окремі сільські голови району. 

В ході засідання учасники доповіли керівнику району про хід освоєння коштів та зазначили орієнтовні терміни завершення робіт по кожному об’єкту.  Слід зазначити, що Іршавський район впевнено розпочав освоювати субвенцію. Наразі Брідською, Сілецькою та Малораковецькою сільськими радами роботи вже виконані, а кошти освоєні в повному обсязі. Завдяки цьому зроблено капітальні ремонти окремих ділянок доріг комунальної власності.

Що стосується Ільницької, Осійської, Приборжавської, Вільхівської та Зарічанської сільських рад, то їх голови запевнили Олександра Васильовича, що роботи проводяться і будуть виконані в найкоротші терміни, а кошти освоєні в повному обсязі.

Остання зміна сторінки: 24-07-2019 12:36