Спортивний майданчик зі штучним покриттям відкрито в с.Дубрівка

      У с.Дубрівка діти та дорослі віднині матимуть додаткові можливості постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я. Адже саме тут, на території Дубрівської середньої школи зведено  спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри у футбол.

    Урочисте відкриття міні-футбольного поля відбулося 8 листопада.

    На захід завітали: голова Іршавської РДА Олександр Горін, заступник голови Іршавської РДА Іван Мошкола, керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк, голова районної ради Віктор Симканинець, начальник відділу освіти Іршавської РДА Єлізавета Яцканич, депутат обласної ради Петро Добромільський, Дубрівський сільський голова Володимир Малиновський.

    «Спортивний майданчик збудовано завдяки спільним зусиллям. Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдання на сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків. Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я» - сказав у своєму виступі голова Іршавської РДА Олександр Горін.

      Директор школи Василь Веждел подякував всім, причетним до даної події, хто надав суттєву допомогу у будівництві спортивного майданчика та зауважив, що це  довгоочікуване свято для всього педагогічного колективу школи та учнів і відтепер уроки, що проходитимуть тут принесуть задоволення, а спортивне життя школи буде більш різноманітним.

      Після вітальних слів настав час випробувати спортивний майданчик у дії. І право першого удару надали голові Іршавської РДА Олександру Горіну.

Остання зміна сторінки: 11-11-2019 10:32