Сільські амбулаторії Іршавщини отримали 7 нових автомобілів

    28 жовтня відбулося урочисте вручення службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

    Сім новеньких автомобілів Renault Duster відправилися у с. Малий Раковець, с.Довге, с. Гребля, с.Загаття, с. Крайня Мартинка, с.Хмільник та с. Лисичево.

   На врученні були присутні голова райдержадміністрації Олександр Горін, перший заступник голови РДА Іван Семак, заступник голови Іршавської РДА Іван Мошкола, керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк, голова районної ради Віктор Симканинець, начальник відділу охорони здоров`я РДА Сергій Караслай, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксана Булеза.

Ключі від машин лікарям  вручили голова райдержадміністрації Олександр Горін та голова районної ради Віктор Симканинець.

 Голова Іршавської РДА Олександр Горін побажав, аби новенькі автомобілі сприяли покращенню роботи медика на селі та швидкому наданні медичних послуг

 «Нові автомобілі – це комфорт і для лікаря, і для пацієнта. Службовий автомобіль допоможе значно скоротити відстань між пацієнтом та лікарем у сільській місцевості. Адже у медичного працівника відтепер є можливість дістатися до кожного жителя. Для нас важливо, щоб люди на місцях отримували якісні послуги» - сказав у своєму виступі керівник району.

      Повнопривідні автомобілі марки Renault Duster були придбані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Ці автомобілі з підвищеною прохідністю, що дозволить медикам доїхати до найвіддаленіших населених пунктів.

     Наразі для Іршавського району вже придбано одинадцять автівок для сільських амбулаторій та планується закупити ще дев`ять.

Остання зміна сторінки: 29-10-2019 11:30